Servind

Regionální zástupce pro Prahu a Střední Čechy

Chceš se stát členem našeho týmu? Vyznáš se ve světě autolaků a zajímají tě auta?

Nabízíme práci a zázemí v zavedené a prosperující společnosti s příjemným kolektivem.

Uchazeč na pozici regionálního zástupce by měl mít přehled v oboru autoopravárenského lakování nebo z automobilového průmyslu. Obchodní schopnosti a dovednosti. Výhodou praxe obchodního zástupce. Uchazeč by měl být ochotný cestovat a být časově flexibilní a manuálně zručný. Znalost AJ nebo NJ vítaná.

Náplň práce

  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající zákazníky,
  • Nabídka a prezentace služeb společnosti,
  • Zjišťování potřeb zákazníků,
  • Uzavírání obchodních smluv,
  • Zpracování administrativy a reporting vedení.

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání s maturitou,
  • Komunikační a organizační dovednosti,
  • Zájem o obchod a práci se zákazníkem,
  • Obchodní dovednosti a ochotu učit se novým věcem,
  • Kultivované vystupování a vzhled,
  • Zkušenosti s prodejem výhodou,
  • Řidičský průkaz sk. B-aktivní řidič,
  • Práce na PC.

Místo výkonu práce

Praha a Střední Čechy

Přidej se k nám zasláním životopisu na email prace@toplac.cz

Toplac, s.r.o.

Datum zadání nabídky

26. června 2019

Výběr jazyka

Autoopravář JUNIOR 2024