Obchodní zástupce Autoopravárenství pro oblast Praha / střední Čechy

Náplň práce

  • Obchodní podpora svěřených zákazníků a rozvoj spolupráce s nimi
  • Prezentace nových produktů
  • Vyhledávání nových zákazníků
  • Sledování práce konkurence v daném regionu

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Komunikativnost, flexibilita, samostatnost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Aktivní, inovativní a profesionální přístup
  • Týmový hráč
  • Dobrá znalost PC - MS Office aj.
  • Řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič
  • Praxe výhodou

Nabízíme

  • Mzda dohodou + motivační složka
  • K výkonu práce: notebook, mobilní telefon, automobil i k soukromému užívání
  • ostatní benefity: stravenky, pitný režim, Kafetérie, 13 plat, dovolená 5 týdnů, vzdělávací programy, výuka jazyků, teambuildingy a jiné zaměstnanecké akce, moderní a přátelské prostředí.

Místo výkonu práce

Ke Kopanině 488, 252 67 Tuchoměřice, Česká republika

Datum zadání nabídky

11. srpna 2019

Výběr jazyka

Autoopravář JUNIOR 2024

Heslo:

E-shop