Servind

Produktový manažer Autoopravárenství

Ti nejlepší jedou s námi. Hledáme ty, co mají drive!

Jsme lídrem v oblasti dodávek prémiových laků, příslušenství a vybavení do autoopravárenství a průmyslu v České a Slovenské republice.

Pro další akceleraci našeho obchodu a služeb hledáme posily do našeho týmu.

Hledáš zajímavou práci v přátelském a profesionálním týmu s pevným zázemím? Svět kolem aut a barev ti není cizí? Jsi ochotný nabídnout své odpovídající zkušenosti, kvalifikaci a vysoké nasazení?

Pak hledáme právě tebe!

Vzdělávání zaměstnanců společnosti SERVIND s.r.o. – č. OPZ/1.3/043/0005187

Cílem tohoto projektu je zvýšit odbornou úroveň znalostí, vědomostí, dovedností a kompetencí jednotlivých zaměstnanců společnosti SERVIND s.r.o. Nově získané znalosti pomohou našim zaměstnancům lépe plnit své každodenní povinnosti v rámci své pracovní pozice a zapojit se i do dalších projektů.

Náplň práce

  • Pravidelná komunikace a vyjednávání se zahraničními i tuzemskými dodavateli
  • Příprava nabídek pro zákazníky ve spolupráci s obchodními zástupci
  • Uvádění novinek a vytipování zajímavých produktů pro prodej
  • Příprava prodejních a technických argumentů, příprava technických listů
  • Objednávání produktů, optimalizace skladových zásob
  • Sledování aktivit konkurence
  • Prezentace novinek a příprava školení pro obchodníky, techniky a zákazníky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, technicky orientovaná osobnost
  • Aktivitu, komunikativnost, flexibilitu
  • Samostatnost, spolehlivost, loajalitu
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Pokročilou znalost PC - MS Office, převážně MS Excel
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B1/B2
  • Vztah k technice a automobilovému průmyslu
  • Řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič
  • Předchozí zkušenost s produktovým managementem nebo nákupem výhodou

Nabízíme

  • K výkonu práce: notebook, mobilní telefon a osobní automobil

  • Mzda: dle dohody + motivační složka

  • Ostatní benefity: stravenky, pitný režim, Kafeterie, 13 plat, 5 týdnů dovolené, vzdělávací programy, výuka jazyků, teambuildingy a jiné zaměstnanecké akce, moderní a přátelské prostředí.

Místo výkonu práce

Ke Kopanině 488, 252 67 Tuchoměřice, Česká republika

Datum zadání nabídky

6. září 2019