Servind

Přejímací technik - pracoviště Kdyně

APM Automotive s.r.o. dodává na český trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla. Za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů. Po celé České republice má bezmála tři desítky vlastních poboček a tisíce partnerů z řad autoservisů či prodejen autodílů. Nyní hledáme do našeho týmu nového kolegu na centrálu ve Kdyni a to na pozici Přejímací technik.

Náplň práce

  • Příjem vráceného zboží
  • Zasílání vráceného zboží dodavateli/výrobci
  • Zpracovávání a vystavování průvodních dokladů
  • Práce se skenerem
  • Manipulace se zbožím (zabalení, polepení, odeslání)
  • Obsluha elektr. manipulačního vozíku

Požadujeme

  • SO/ ÚSO
  • Průkaz na VZV, nebo částečná znalost NJ/AJ výhodou
  • Spolehlivost, zodpovědný přístup k práci, samostatnost
  • Znalosti v oblasti autodílů vítány
  • Znalost práce PC (Excel, Word, Outlook)
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • Zaměstnání na HPP ve stabilní společnosti s významným postavením na trhu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení s možností navýšení po zapracování
  • Příspěvek na stravování 90,-Kč a další zaměstnanecké benefity
  • Zaškolení na pozici, práce v příjemném kolektivu

Místo výkonu práce

Kdyně

Kontakt

Vedoucí útvaru Kvalita: Lukáš Fichtl, mob.: 739 530 723

Personalistka: Andrea Blahníková, tel.: 379 302 929

APM Automotive s.r.o.

Datum zadání nabídky

20. září 2019