Servind

Product engineering expert - vývojový inženýr

Českobudějovický závod Robert Bosch vyrábí komponenty do osobních i nákladních automobilů a disponuje vlastním vývojovým a testovacím centrem. Zaměstnává téměř 4000 pracovníků. V českých Budějovicích působí závod společnosti Robert Bosch již od roku 1992.

Náš závod se dlouhodobě umisťuje na prvním místě v soutěži Zaměstnavatel regionu. Zároveň jsme v roce 2017 získali cenu za Sociální dialog a motivaci zaměstnanců.

Náplň práce

  • Vývoj powertrain senzorů (např. senzory množství nasávaného vzduchu, tlakové a rotační senzory)
  • Aplikace nástrojů PE (product engineering) pro svěřené projekty
  • Vedení části vývojových úkolů napříč funkcemi v rámci vývoje produktu. Mezinárodní spolupráce na projektech
  • Podpora produktového know-how a expertíza pro různé typy senzorů.
  • Příprava návrhů pro vylepšení produktu (např. robustnost, kvalita, cena)
  • Práce se zákaznickými požadavky, diskuze se zákazníky, srovnání s parametry senzorů Bosch

Požadujeme

  • VŠ technického směru - nejlépe strojní, elektro nebo mechatronika
  • Komunikativní schopnosti, schopnost týmové spolupráce, spolehlivost, organizační schopnosti, samostatnost a prezentační dovednosti, technické myšlení
  • Praxe v oblasti automotive výhodou
  • Velmi dobré znalosti německého nebo anglického jazyka (aktivní písemná i ústní komunikace v jednom z jazyků je podmínkou)

Nabízíme

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Vysoké investice do vzdělávání zaměstnanců – stáže v zahraničí, odborná školení, jazykové kurzy, soft skills
  • Podpora bydlení formou příspěvku na pronajatý byt ve výši 5.000,-Kč/měsíc
  • Bezúročné půjčky na bydlení do 200.000,-Kč
  • 13. plat (60-160% Vaší průměrné mzdy podle délky zaměstnání ve firmě)
  • Čtvrtletní a roční prémie
  • Bonus za práci bez absence 15.000,-Kč/rok
  • Cafeterie 8.000,-Kč/rok - možnost výběru benefitů podle vlastní volby
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba, zkrácená pracovní doba 37,5 hodin/týden, možnost částečného home office
  • Příspěvek na penzijní připojištění 1000,-Kč/měsíc
  • Zdarma cestovní pojištění na soukromé cesty pro celou rodinu
  • Stravování v areálu firmy, obědy za 20,-Kč
  • Příspěvek při narození dítěte 3 000,-Kč
  • Firemní mateřská školka

Roberta Bosche 2678, 370 04 České Budějovice 3, Česká republika

Datum zadání nabídky

24. září 2019

Výběr jazyka

Autoopravář JUNIOR 2024