Servind

Obsluha CNC strojů

Přidejte se ke společnosti BOSCH DIESEL s.r.o. a staňte se tak součástí jednoho z nejmodernějších provozů v rámci skupiny Bosch. Bosch je největším dodavatelem automobilového průmyslu na světě. V 60 zemích světa zaměstnává přes 410 000 zaměstnanců. V našem závodě v Jihlavě pracuje téměř 5000 zaměstnanců pro divizi Powertrain Solutions, a podílí se tím na výrobě komponentů vstřikovacích zařízení systému Common Rail. Rádi přivítáme v našem týmu i Vás.

Pracovníky do naší výroby hledáme prostřednictvím personálních agentur, pro získání bližších informací kontaktujte jednu z nich:

ADECCO: 724 611 621; 724 611 645; 800 100 110; bosch.cz@adecco.com
GRAFTON: 720 748 837; 800 110 130; ilona.pavlickova@grafton.cz
LEPŠÍ PRÁCE: 702 038 003, nadezda.vraspirova@lepsiprace.cz
TRENKWALDER: 724 247 727; 800 555 121; p.klimentova@trenkwalder.com

V současné době nabízíme nástupní odměnu ve výši 50.000,- brutto. Více informací o podmínkách získání odměny získáte u agentur.

V současné době nabízíme nástupní odměnu ve výši 50.000,- brutto.

Náplň práce

  • Provádění obsluhy CNC strojů dle pracovních postupů
  • Odpovědnost za čistotu na pracovišti

Požadujeme

  • Požadujeme minimálně střední odborné vzdělání ukončené výučním listem v technickém/strojírenském oboru
  • praxe v oboru výhodou

Místo výkonu práce

Jihlava, Česká republika

Datum zadání nabídky

28. září 2019