Servind

Finanční účetní

Značka Bosch je synonymem kvality a inovací v oblasti mobility, průmyslových technologií, energie a technického zařízení budov. Při naší práci neustále dbáme na zlepšování kvality života našich zákazníků i zaměstnanců. Společnost Robert Bosch odbytová s.r.o. se sídlem v Praze a servisním střediskem v Mikulově je součástí mezinárodní skupiny Bosch a právě teď hledá nového člena týmu našeho mezinárodního celku.

Náplň práce

  • Management pohledávek – kontrola kreditního limitu, péče o zákazníky
  • Správa pohledávek a spolupráce s právníkem (předávání podkladů,
    odsouhlasení stavu vymáhaných pohledávek)
  • Vystavování faktur a dobropisů
  • Příprava podkladů pro kontrolní hlášení
  • Reporting
  • Kmenová data zákazníků
  • Administrativní činnost

Požadujeme

  • SŠ ekonomického směru
  • Praxe z administrativní pozice/zákaznického servisu min. 2 roky
  • Znalost práce s PC (MS Office, SAP)
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Asertivita
  • Orientace na zákazníka
  • Spolehlivost, pečlivost, přesnost
  • Odolnost vůči stresu
  • Komunikativní znalost AJ (min. úroveň B1)
  • Pozice je vhodná i pro absolventy

Nabízíme

  • HPP na 40 hod./týdně
  • Perspektivní zaměstnání v silné nadnárodní společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Širokou škálu dalšího vzdělávání vč. jazykových kurzů
  • Pružnou pracovní dobu
  • Zaměstnanecké benefity: dva roční bonusy, 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní a životní pojištění, doplatek mzdy v době nemoci/příspěvek za neabsenci, stravenky v hodnotě 100Kč, příspěvek na dopravu, bezúročné půjčky na bydlení a další

Místo výkonu práce

Radlická 350/107d, 158 00, Praha-Radlice, Česká republika

Datum zadání nabídky

17. listopadu 2019

Výběr jazyka

Autoopravář JUNIOR 2024