Servind

Data mining - datový analytik/tička

Českobudějovický závod Robert Bosch vyrábí komponenty do osobních i nákladních automobilů a disponuje vlastním vývojovým a testovacím centrem. Zaměstnává téměř 4000 pracovníků. V českých Budějovicích působí závod společnosti Robert Bosch již od roku 1992. Náš závod se dlouhodobě umisťuje na prvním místě v soutěži Zaměstnavatel regionu. Zároveň jsme v roce 2017 získali cenu za Sociální dialog a motivaci zaměstnanců.

Náplň práce

  • Optimalizovat výrobní procesy pomocí hledání platných závislostí ve velkých datových setech za použití deskriptivní analýzy a prediktivního modelování
  • Interpretovat a vizualizovat získaná data
  • Komunikovat s týmem výrobních inženýrů fakta a poznatky

Požadujeme

  • Magisterský titul v oboru matematiky a statistiky, informatiky nebo ekvivalent
  • Znalost statistických programovacích jazyků jako R nebo Python výhodou
  • Znalost v oblasti pokročilých funkcí aplikace Excel
  • Zkušenosti s SQL/ no SQL databázemi
  • Zkušenosti s programovacími jazyky Java, C / C ++ výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti s metodami strojového učení a neuronových sítí (výhodou)
  • Kreativitu, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, analytické myšlení
  • Velmi dobré komunikační, organizační, koordinační a prezentační schopnosti

Nabízíme

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Vysoké investice do vzdělávání zaměstnanců – stáže v zahraničí, odborná školení, jazykové kurzy, soft skills
  • Podpora bydlení formou příspěvku na pronajatý byt ve výši 5.000,-Kč/měsíc
  • Bezúročné půjčky na bydlení do 200.000,-Kč
  • 13. plat (60-160% Vaší průměrné mzdy podle délky zaměstnání ve firmě)
  • Čtvrtletní a roční prémie
  • Bonus za práci bez absence 15.000,-Kč/rok
  • Cafeterie 8.000,-Kč/rok - možnost výběru benefitů podle vlastní volby
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba, zkrácená pracovní doba 37,5 hodin/týden, možnost částečného home office
  • Příspěvek na penzijní připojištění 1000,-Kč/měsíc
  • Zdarma cestovní pojištění na soukromé cesty pro celou rodinu
  • Stravování v areálu firmy, obědy za 20,-Kč
  • Příspěvek při narození dítěte 3 000,-Kč
  • Firemní mateřská školka

Roberta Bosche 2678, 370 04, České Budějovice 3, Česká republika

Datum zadání nabídky

21. listopadu 2019