Servind

CNC operátor/obsluha CNC strojů

Přidejte se ke společnosti BOSCH DIESEL s.r.o. a staňte se tak součástí jednoho z nejmodernějších provozů v rámci skupiny Bosch. Bosch je největším dodavatelem automobilového průmyslu na světě. V 60 zemích světa zaměstnává přes 410 000 zaměstnanců. V našem závodě v Jihlavě pracuje téměř 5000 zaměstnanců pro divizi Powertrain Solutions, a podílí se tím na výrobě a vývoji komponentů vstřikovacích zařízení systému Common Rail. Rádi přivítáme v našem týmu i Vás.

Náplň práce

  • Provádění obsluhy CNC strojů dle pracovních postupů
  • Odpovídá za čistotu na pracovišti

Požadujeme

  • Požadujeme minimálně střední odborné vzdělání ukončené výučním listem v technickém/strojírenském oboru
  • Praxe v oboru výhodou

Nabízíme

  • Nástupní odměnu ve výši 50.000,- brutto.
  • Pracovní poměr na dobu určitou přímo u společnosti Bosch
  • Měsíční mzda po zkušební době až 35 000 Kč hrubého v závislosti na směnovém modelu

Místo výkonu práce

121, 586 01,  Jihlava-Pávov, Česká republika

Datum zadání nabídky

22. listopadu 2019