Servind

Brigáda ve skladu

Společnost Bosch Termotechnika je synonymem kvality a inovací v oblasti tepelné techniky. Se závodem v Krnově a sídlem v Praze jsme součástí mezinárodního celku Bosch Thermotechnik GmbH (divize termotechniky v rámci Bosch group). Znáte značky Buderus, Junkers nebo průmyslové kotle Bosch? Přesně to jsme My a právě teď hledáme nového kolegu, který se stane členem našeho mezinárodního celku.

Náplň práce

  • Balit zásilky k expedici
  • Pravidelně uklízet pracoviště a jeho přilehlé prostory

Požadujeme

  • Fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav
  • Pracovitost
  • Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
  • Bezúhonnost, čistý trestní rejstřík
  • Status studenta výhodou

Nabízíme

  • Práci pouze v pracovní dny od 8:00 do 15:00
  • Dohodu o provedení práce na 300 hod.
  • Práci v malém skladu stabilní společnosti s mezinárodním přesahem
  • Místo výkonu práce: Průmyslová, Praha Štěrboholy

Místo výkonu práce

Průmyslová 372, 108 00,  Praha-Štěrboholy, Česká republika

Kontakt

Datum zadání nabídky

23. listopadu 2019

Výběr jazyka

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
Heslo:
Page generated in 0.2248 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál