Servind

Administrativní podpora obchodního oddělení Buderus

Společnost Bosch Termotechnika je synonymem kvality a inovací v oblasti tepelné techniky. Se závodem v Krnově a sídlem v Praze jsme součástí mezinárodního celku Bosch Thermotechnik GmbH (divize termotechniky v rámci Bosch group). Znáte značky Buderus, Junkers nebo průmyslové kotle Bosch? Přesně to jsme My a právě teď hledáme nového kolegu, který se stane členem našeho mezinárodního celku.

Náplň práce

  • Administrativní podpora obchodního oddělení
  • Příprava podkladů pro obchodní jednání- prezentace, reporty, zpracování dat
  • Překlady a korektury technické dokumentace
  • Podpora obchodních zástupců a zákazníků

Požadujeme

  • Student/ka bakalářského/magisterského studia (1. nebo 2. ročník VŠ)
  • Dobrá znalost MS Office (především Excel)
  • Komunikativní znalost AJ, znalost NJ velkou výhodou
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci (min. 2 roky)
  • Minimálně 20 hodin/týdně
  • Svědomitost, samostatnost a pečlivost
  • Dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Možnost dlouhodobé brigády v mezinárodní společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu s volnými víkendy
  • Odpovídající finanční ohodnocení ve formě hodinové sazby
  • Práci v mladém přátelském týmu
  • Kávu a čaj kdekoliv a kdykoliv

Místo výkonu práce

Průmyslová 372, 108 00,  Praha-Štěrboholy, Česká republika

Datum zadání nabídky

24. listopadu 2019

Heslo:

Košík

Aktuální košík je prázdný

E-shop