Servind

Key Account Manager - oblast Průmysl

Náplň práce

  • Obchodní podpora zákazníků po celé ČR
  • Budování vztahů se svěřenými zákazníky na všech úrovních
  • Vyhledávání nových klientů
  • Organizace a vedení obchodních projektů
  • Koordinace prezentace a testování nových produktů, předváděcí akce
  • Monitorování trhu a aktivit konkurence
  • Zpracování obchodního plánu a cenových kalkulací
  • a jiné

Požadujeme

  • SŠ/VŠ - technický obor výhodou, segment B2B
  • Zkušenost s prodejem v oblasti průmyslu segment Automotive
  • Komunikativnost, flexibilita, samostatnost
  • Ochota učit se novým věcem a ochota cestovat
  • Aktivní, inovativní a profesionální přístup
  • Týmový hráč
  • Dobrá znalost PC (MS Office, aj.)
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B1/B2 podmínkou
  • Řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Mzda dohodou + motivační složka
  • K výkonou práce: notebook, mobilní telefon, automobil i k soukromému užívání
  • Benefity: stravenky, pitný režim, Kafetérie, 13 plat, dovolená 5 týdnů, vzdělávací programy, výuka jazyků, teambuildingy a jiné zaměstnanecké akce, moderní a přátelské prostředí.

Datum zadání nabídky

8. prosince 2019