Servind

Obchodní zástupce – region Plzeň

APM Automotive s.r.o. dodává na český trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla. Za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů. Po celé České republice má bezmála tři desítky vlastních poboček a tisíce partnerů z řad autoservisů či prodejen autodílů. Nyní hledáme do našeho týmu nového kolegu do obchodního týmu v Plzni a to na pozici Obchodní zástupce.

Náplň práce

  • Péče o stávající portfolio zákazníků
  • Podpora prodeje, mapování situace na trhu
  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • Poskytování poradenské služby k prodávanému sortimentu

Požadujeme

  • SŠ/SOU technického zaměření (nejlépe obor auto-moto)
  • Zkušenosti na pozici OZ, nebo na obdobné
  • Profesionální přístup, komunikativní dovednosti
  • Ochota/ schopnost rychle reagovat na změny a novinky v oboru
  • Technické znalosti v oblasti autodílů výhodou

Nabízíme

  • HPP na dobu určitou ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • Osobní růst a profesní rozvoj podpořený firemními vzdělávacími programy aj. benefity
  • Zajímavou nástupní mzdu (základ + výkonová složka)
  • Služební vůz, notebook, telefon

Místo výkonu práce

region Plzeň

Kontakt

Pokud Vás zaujala naše nabídka, zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: job@apm.cz předmět zprávy:  Obchodní zástupce – region Plzeň

  • oblastní manažer: Josef März, mobil: 739 530 746
  • personalistka: Andrea Blahníková, tel.: 379 302 929

APM Automotive s.r.o.

Datum zadání nabídky

6.9.2020

Výběr jazyka

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
Heslo:

Košík

Aktuální košík je prázdný

E-shop

Page generated in 0.3012 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál