Servind

Nákupčí – Kdyně

APM Automotive s.r.o. dodává na český trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla. Za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů. Po celé České republice má bezmála tři desítky vlastních poboček a tisíce partnerů z řad autoservisů či prodejen autodílů.  Nyní hledáme do našeho týmu nového kolegu/kolegyni do obchodního týmu ve Kdyni a to na pozici Nákupčí.

Náplň práce

  • Nákup zboží a zpracovávání příslušné dokumentace a evidence ve skladovém hospodářství
  • Řízení centrálního nákupu, monitoring skladových zásob a jejich porovnávání s plánem organizace
  • Vyhodnocování a rozbor obchodní činnosti v rámci nákupu zboží a materiálu na sklad dle požadovaných kritérií