Servind

Řidič - Benešov /SAG CZ

APM Automotive s.r.o. dodává na český trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla. Za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů. Po celé České republice má bezmála tři desítky vlastních poboček a tisíce partnerů z řad autoservisů či prodejen autodílů.

Nyní hledáme do našeho týmu nového kolegu/kolegyni do obchodního týmu na pobočce v Benešově a to na pozici řidič.

Náplň práce

  • Řízení malého dodávkového vozidla
  • Rozvoz a vyzvedávání reklamovaného zboží
  • Zajišťování průvodních formulářů
  • Provádění běžné údržby vozidla

Požadujeme

  • ÚSV / SOU
  • ŘP sk. B – praxe v řízení malého dodávkového vozidla
  • Spolehlivost, samostatnost
  • Orientace v oblasti autodílů vítána

Nabízíme

  • HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • Odpovídající nástupní mzdu s možností navýšení po zapracování
  • Práce v příjemném kolektivu, zaškolení na pozici

Místo výkonu práce

Benešov

Nástup:

  • Možný ihned, nebo po dohodě

Kontakt

  • Vedoucí pobočky: Pavel Kostka, tel.: 739 530 750
  • Personalistka: Andrea Blahníková, tel.: 379 302 929

Pokud Vás zaujala naše nabídka, zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: job@apm.cz předmět zprávy: Řidič – Benešov

Výběr jazyka

Autoopravář JUNIOR 2024