Servind

Řidič (skladník) pro export – Chomutov

APM Automotive s.r.o. dodává na český trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla. Za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů. Po celé České republice má bezmála tři desítky vlastních poboček a tisíce partnerů z řad autoservisů či prodejen autodílů.

Nyní hledáme do našeho týmu nového kolegu/kolegyni do obchodního týmu na pobočce v Chomutově a to na pozici Řidič (skladník) pro export.

Náplň práce

  • Řízení malého dodávkového vozidla, provádění běžné údržby
  • Přebírání, nakládání, vykládání zásilek, reklamace
  • Zajišťování průvodních formulářů
  • Naskladňování, vyskladňování zboží

Požadujeme

  • SOU technického zaměření
  • Pracovní týden Út – So
  • Začátek směn v brzkých ranních (nočních) hodinách – jednosměnný provoz
  • ŘP skupiny B, orientace v oblasti autodílů výhodou
  • Alespoň částečná znalost NJ – trasa DE (Sasko)

Nabízíme

  • Zaměstnání v HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • Odpovídající mzdu s možností navýšení po zapracování
  • Zaškolení na pozici

Místo výkonu práce

  • Možný ihned, nebo po dohodě

Kontakt

  • vedoucí pobočky: Petr Volf, mobil: 739 684 267
  • personalistka: Andrea Blahníková, tel.: 379 302 929

Pokud Vás zaujala naše nabídka, zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: job@apm.cz předmět zprávy: Řidič (skladník) pro export – Chomutov