Servind

Elektrotechnik pro ČR

Firma TOPLAC hledá vhodného kandidátana pozici  ELEKTROTECHNIK PRO ČR

Náplň práce

Technické požadavky a problémy zákazníků, péče o stávající zákazníky, instalace zařízení u zákazníků a zpracování technických zpráv a protokolů.

Požadujeme

Středoškolské vzdělání s výučním listem, komunikační a organizační dovednosti. Praxi a znalost oboru. Zájem o obchod a práci se zákazníkem. Technické dovednosti, ochotu učit se novým věcem. Kultivované vystupování a vzhled. Řidičský průkaz sk. B-aktivní řidič, práce na PC.

Nabízíme

Nabízíme práci a zázemí v zavedené a prosperující společnosti s příjemným kolektivem, která na trhu působí již 29 let.

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • bonusy za splnění obratu
  • smlouva na dobu neurčitou

Kontakt

Tel.: +420 326 362 581
E-mail: prace@toplac.cz

Související informace

Nástup možný IHNED nebo dle domluvy