Servind

Operátor skladu a koloristika

Firma TOPLAC přijme nové kolegy na pozici OPERÁTOR SKLADU A KOLORISTA

Chceš se stát členem našeho týmu? Vyznáš se ve světě autolaků a zajímají tě auta?

Náplň práce

Kompletace a odesílání objednávek materiálu a zboží, přejímka zboží, kontrola dodávek a potvrzování dokumentů, vyhledávání barevných odstínů a následné míchání dle objednávek. Odpovědná práce ve skladu a jeho udržování. Rozvoz zboží po regionu. Práce s vysokozdvižným vozíkem. POUZE DENNÍ SMĚNY, BEZ SOBOT A NEDĚLÍ !

Požadujeme

Znalost praxe ve skladu. Zkušenosti s obsluhou vysokozdvižného vozíku. Výhodou je základní znalost sortimentu autoopravárenství. Vysoké pracovní nasazení, manuální zručnost, fyzická zdatnost (fyzicky náročná práce), spolehlivost, časová flexibilita a zodpovědnost, pracovní stabilitu. Řidičský průkaz sk. B, VZV (lze zajistit). Znalost práce na PC. Vzdělání : mininálně výuční list.

Nabízíme

Nabízíme práci a zázemí v zavedené a prosperující společnosti s příjemným kolektivem, která na trhu působí již 29 let.

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • bonusy za splnění obratu
  • smlouva na dobu neurčitou

Místo výkonu práce

Toplac s.r.o.
Pražská 657
294 71 Benátky nad Jizerou

Kontakt

Tel.: +420 326 362 581
E-mail:prace@toplac.cz

Související informace

Nástup možný IHNED nebo dle domluvy