Servind

Regionální zástupce pro Severní Moravu

Firma TOPLAC přijme nové kolegy na pozici REGIONÁLNÍ ZÁSTUPCE pro Severní Moravu

Uchazeč na pozici regionálního zástupce by měl mít přehled v oboru autoopravárenského lakování nebo z automobilového průmyslu. Obchodní schopnosti a dovednosti. Výhodou praxe obchodního zástupce. Uchazeč by měl být ochotný cestovat a být časově flexibilní (cestování po celé ČR) a manuálně zručný. Znalost AJ nebo NJ vítaná.

Náplň práce

Aktivní vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající zákazníky. Nabídka a prezentace služeb společnosti. Zjišťování potřeb zákazníků, uzavírání obchodních smluv, zpracování administrativy a reporting vedení.

Požadujeme

Středoškolské vzdělání s maturitou, komunikační a organizační dovednosti. Zájem o obchod a práci se zákazníkem. Obchodní dovednosti a ochotu učit se novým věcem. Kultivované vystupování a vzhled. Zkušenosti s prodejem výhodou. Řidičský průkaz sk. B-aktivní řidič, práce na PC.

Nabízíme

Nabízíme práci a zázemí v zavedené a prosperující společnosti s příjemným kolektivem, která na trhu působí již 29 let.

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • bonusy za splnění obratu
  • smlouva na dobu neurčitou

Místo výkonu práce

Severní Morava

Kontakt

Tel.: +420 326 362 581
E-mail: prace@toplac.cz

Související informace

Nástup možný IHNED nebo dle domluvy