Servind

FERDUS EXPO: Abyste nekupovali zajíce v pytli

FERDUS EXPO: Abyste nekupovali zajíce v pytli

Nakupování přes internet v posledních letech zažilo i vlivem dobře známých událostí doposud nejvýraznější boom. Přesto jsou také dnes pořád komodity a odvětví, u kterých je reálný kontakt s osobní zkušeností více než důležitý. Pořizování vybavení, zejména strojního, pro autoservis a pneuservis je nepochybně jedním z ukázkových příkladů.

Historie fyzické prezentace sortimentu pneuservisních specialistů FERDUS v chropyňské centrále firmy má dlouholetou tradici. Původně skromný showroom v hlavní budově firmy ale koncem minulé dekády postupně přestával kapacitně stačit – přímo úměrně tomu, jak se rozšiřovala produktová nabídka.

V roce 2020 tak došlo k zakoupení a následné rekonstrukci brownfieldu, který se nachází v těsné blízkosti celého podnikového areálu. Vzniklo školící centrum EXPO, čistý a praktický industriální prostor s výstavní plochou přes 400 m2, do nějž se mohla konečně nastěhovat kompletní paleta zvedáků, zouvaček, vyvažovaček atd.

EXPO zákazníkovi umožňuje si vybavení nejen prohlédnout, ale též prakticky vyzkoušet. Případně si jej mlže nechat předvést kvalifikovanými odborníky - pokud například doposud není zájemce seznámen s některou z novějších technologií. S tím souvisí rovněž bezplatné poradenství. To přichází vhod zejména v okamžicích, kdy kupující váhá, jaké řešení s ohledem na jeho potřeby zvolit.

Velkorysá sekční vrata do haly navíc dovolují okamžitou nakládku na téměř libovolné transportní prostředky – vozíky, valníky, návěsy a jiné. Zároveň ale není problém dopravu zakoupeného zboží odložit, např. s ohledem na pozdější termín montáže nebo nutnost stavebních úprav v cílovém místě instalace.

A co že je vše vlastně v EXPU k vidění? Málo toho není:

- zouvačky, vyvažovačky,

- zvedáky – sloupové, nůžkové, pojízdné, přenosné,

- myčky kol,

- rovnačky disků,

- dílenský nábytek,

- vybavení pro olejové hospodářství,

- držáky, vozíky, roztahováky,

- nářadí a nástroje a další.

FERDUS tímto zve všechny zájemce na prohlídku. Ať už budete z řad partnerů, zákazníků, odborné nebo klidně i laické veřejnosti, jste srdečně zváni.

Protože vidět EXPO stojí za to.

Navštívit jej můžete i virtuálně na http://expo.ferdus.cz

Datum zveřejnění

11.3.2024

Zdroj informací

Ferdus

Foto: Ferdus

Fotogalerie

Výběr jazyka

VALEO 2024

Facebook

AutoWeek

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2449 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál