Alcar Bohemia nově nabízí kompletní kola

Alcar Bohemia nově nabízí kompletní kola

Alcar Bohemia rozšiřuje svůj sortiment o kompletní kola, tedy kola s namontovanou pneumatikou, která bude nově nabízet prodejcům automobilů. Jedná se o službu určenou výhradně pro značkové dealery případně pro importéry.

Alcar Bohemia na českém trhu od února do srpna 2016 dosáhl meziroční nárůst prodeje litých kol o téměř 20%. Od podzimu rozšiřuje svůj sortiment o kompletní kola, tedy kola s namontovanou pneumatikou, která bude nově nabízet prodejcům automobilů.

Tuto službu již dlouhá léta úspěšně slovenským zákazníkům nabízí společnost Alcar Slovakia, jejíž sklad se v květnu letošního roku přestěhoval do skladu Alcar Bohemia v Nupakách u Prahy. Alcar Bohemia se na základě tohoto spojení rozhodl nabízet kompletní kola také českým automobilovým prodejcům. Ti představují 25-30 % obratu společnosti. Alcar Bohemia pro ně připravil katalogy se všemi aktuálními modely automobilů a automobiloví dealeři mají o dodávky kompletních kol obutých do pneumatik velký zájem.

 

Zátěžový a rychlostní koeficient

Alcar Bohemia ve svém konfigurátoru už delší dobu uvádí schválené rozměry pneumatik včetně zátěžového a rychlostního koeficientu pro určité vozidlo. Pro velkoobchodníky už Alcar v konfigurátoru uvádí kompletní data s konkrétní nabídkou pneumatik a tito obchodní partneři toho už několik let využívají.

V moderním skladu v Nupakách je tak nyní zákazníkům k dispozici celý sortiment litých, hybridních i ocelových kol včetně kol kompletních, TPMS a příslušenství. Alcar Bohemia zde nově má i vlastní montážní středisko s veškerým potřebným vybavením pro montáž pneumatik na kola.

 

Datum zveřejnění

16. září 2016

Zdroj informací

Alcar Bohemia

Autor

Vladimír Rybecký

Monroe

Autoservis pro předplatitele

Autoservis - 11-12/2017

Novinky v technice a servisu užitkových a nákladních vozidel

DOSTUPNÝ ZDARMA - Nový magazín Autoservis 11-12/2017 nabídne široké spektrum informací ze světa techniky a servisu užitkových a nákladních vozidel.

Autoservis - 9-10/2017

Kola připravená pro zimu

DOSTUPNÝ ZDARMA - Nový magazín Autoservis 9-10/2017 nabídne zajímavosti, odborné i praktické informace ze světa pneumatik.

Autoservis - 7-8/2017

Likvidace škod a pneumatiky

DOSTUPNÝ ZDARMA - Nový magazín Autoservis 7-8/2017 nabídne zajímavosti, odborné i praktické informace ze světa likvidace škod a pneumatik.

Facebook

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.6606 seconds.
Redakční systém Orancon naprogramoval Vítězslav Dostál