Monroe

Novinka u APM Automotive: Ložiska NK

Novinka u APM Automotive: Ložiska NK

Bohatý sortiment dílů značky NK v nabídce APM Automotive před časem rozšířila také ložiska a náboje kol této stále oblíbenější aftermarketové značky. A stejně jako veškeré ostatní produkty se značkou NK – tedy nejrůznější díly řízení a brzdové či spojkové díly – také ložiska samozřejmě disponují nadstandardní pětiletou zárukou…

Značka NK aktuálně nabízí více než 800 pozic ložisek a nábojů kol pro většinu vozidel na evropském trhu. Ložiska jsou dodávána jako kompletní opravné sady a všechny rozměry odpovídají OE dílům. Značka NK tak nyní prostřednictvím APM Automotive na český trh přináší nebývale široký sortiment dílů s vynikajícím poměrem ceny a kvality, kterou výrobce už několik let prezentuje mimo jiné i pětiletou zárukou poskytovanou na všechny produkty = brzdové destičky, kotouče, bubny, pakny a lanovody či třmeny a jejich opravné sady, podvozková ramena, čepy, silentbloky, stabilizátory, spojkové lamely, přítlačné talíře a ložiska a náboje kol.

Datum zveřejnění

16. září 2016

Zdroj informací

APM Automotive s.r.o.

 

Fotogalerie

Autoservis pro předplatitele

Autoservis - 3-4/2018

Autolakýrnický kaleidoskop

DOSTUPNÝ ZDARMA - Nový magazín Autoservis 3-4/2018. Vyplatí se investovat jak do nových technologií, tak do vzdělávání zaměstnanců.

Autoservis - 1-2/2018

Pohonné jednotky

DOSTUPNÝ ZDARMA - Nový magazín Autoservis 1-2/2018. Ať už se to komu líbí nebo ne, základní pohonnou jednotkou pro silniční dopravu jsou a ještě...

Autoservis - 11-12/2017

Novinky v technice a servisu užitkových a nákladních vozidel

DOSTUPNÝ ZDARMA - Nový magazín Autoservis 11-12/2017 nabídne široké spektrum informací ze světa techniky a servisu užitkových a nákladních vozidel.

Facebook

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.6556 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál