Federal-Mogul Motorparts schválil prodloužení smlouvy s BERU BorgWarner

Federal-Mogul Motorparts schválil prodloužení smlouvy s BERU BorgWarner

Federal-Mogul Motorparts pokračuje ve spolupráci se společností BorgWarner a udržuje si tak pozici preferovaného dodavatele zapalovacích produktů z jednoho zdroje.

Společnost Federal-Mogul Motorparts, divize Federal-Mogul Holdings Corporation, schválila prodloužení smlouvy se společností BorgWarner Emissions Systems o dalších pět let s cílem pokračovat v exkluzivní nezávislé distribuci zapalovacích a žhavicích produktů BERU pro aftermarket v celosvětovém měřítku. Dohoda dále posiluje vedoucí postavení společnosti Federal-Mogul na světovém trhu zapalovacích produktů a potvrzuje její pozici exkluzivního nositele licence značky BERU v oblasti aftermarketu.

Podle nové dohody bude Federal-Mogul od ledna roku 2018 využívat svou světovou síť zaměřenou na aftermarket pro prodej zapalovacích a žhavicích svíček, zapalovacích cívek a konektorů, řídících jednotek žhavení a zapalovacích kabelů a senzorů. Výrobkové řady žhavicích svíček BERU jsou považovány za vedoucí technologii systému žhavení pro vznětové motory na světovém trhu.

„Těší nás, že budeme pokračovat v celosvětové distribuci výrobků značky BERU. Díky vzájemné spolupráci Federal-Mogul Motorparts a BorgWarner Emissions Systems jsme mohli využívat inovativní výrobky značky BERU a dále rozšiřovat naši pozici v aftermarketu, a to i za přispění našich rovněž inovativních programů pro zákazníky jako například F-M for Me, který nám umožňuje lépe reagovat na požadavky našich zákazníků. Naše partnerství s BorgWarner již poskytlo mnohé příležitosti nejen oběma našim společnostem, ale – což je ještě důležitější – také všem uživatelům výrobků značky BERU,“ řekl Martin Hendricks, prezident společnosti Federal-Mogul Motorparts pro oblast brzd a regionální prezident Federal-Mogul Motorparts v regionu Evropa, Blízký východ a Afrika.

Uspokojení všech požadavků z jednoho místa

Dohoda je součástí investice společnosti Federal-Mogul Motorparts do globálního rozšiřování pozice značky a jejích produktových řad, jejímž cílem je, aby mohla svým zákazníkům nabízet uspokojování všech jejich požadavků z oblasti produktů zapalovacího a žhavicího systému z jednoho místa. Díky spolupráci se společností BorgWarner jim bude moci lépe zpřístupnit širší řadu zapalovacích a žhavicích produktů, mimo jiné i díky logistickým a skladovým kapacitám společnosti Federal-Mogul Motorparts.

„Těší nás, že díky našemu partnerství se společností Federal-Mogul budeme našim zákazníkům moci poskytovat všechny přednosti výrobků značky BERU,” řekl Brady Ericson, prezident a generální ředitel BorgWarner Emissions.

Od tohoto okamžiku se řada výrobků BERU společnosti Federal-Mogul stává pevnou součástí programů Garage Gurus a F-M for Me. Obě iniciativy poskytují neocenitelné technické školení pro mechaniky, ale současně také slouží jako podpora při podnikání, která zefektivňuje práci majitelů servisů a techniků.

Pro zákazníky značky BERU je přínosem i to, že budou mít nadále přístup k obsáhlému sortimentu produktů značky Champion, které jim budou dostupné díky zdokonalené logistické síti, jež lépe splňuje očekávání zákazníků ohledně efektivity služeb a dodacích lhůt.

Champion je na celém světě uznávaná značka společnosti Federal-Mogul, která je v automobilovém průmyslu aktivní od roku 1907. Portfolio produktů značky Champion zahrnuje zapalovací svíčky pro spalovací motory pro malou zemědělskou mechanizaci včetně travních sekaček a motorových pil, pro motoristický sport, automobilový průmysl, užitková vozidla a průmyslové aplikace. Zahrnuje ale také stěrače a filtry.

BorgWarner bude pokračovat v konstrukci, vývoji, výrobě a prodeji zapalovacích produktů BERU přímo pro zákazníky v oblasti prvovýroby a služeb originální výbavy.

Datum zveřejnění

29.9.2016

Zdroj informací

Federal-Mogul Motorparts a BorgWarner

Autor

Vladimír Rybecký

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

MOTUL

ClassicExpo

AutoTablet

Facebook

Výběr jazyka

Page generated in 0.3695 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál