Nový speciální olej pro nové modely Ford

Nový speciální olej pro nové modely Ford

Vývoj motorů klade stále vyšší nároky na olej. Proto se z univerzálního maziva dávno stal vysoce specializovaný, tekutý náhradní díl, který je vhodný už jen pro určité motory. Pro současná TDCi vozidla Ford s naftovými motory nyní německý odborník na oleje, společnost LIQUI MOLY, uvádí na trh nový olej: LIQUI MOLY Special Tec F 0W-30.

Vyhovuje normě Ford WSS-M2C 950-A a byl vyvinutý výhradně pro TDCi vozidla s naftovými motory od modelového roku 2014. Díky viskozitě za nízkých teplot 0W se jedná o velmi nízkoviskózní olej, který snižuje spotřebu paliva. Zároveň ale nabízí také vysokou ochranu proti opotřebení, a to i pro auta s automatickým systémem start/stop.

Řada Special Tec značky LIQUI MOLY zahrnuje motorové oleje, které jsou vhodné pouze pro zcela konkrétní modely vozidel. Písmeno „F“ v názvu udává, že se jedná o olej pro modely Ford. Pro vozidla Ford je v nabídce kromě nového oleje také olej Special Tec F 5W-30 pro starší modely Ford.


 

Datum zveřejnění

20. ledna 2017

Zdroj informací

Magazín Autoservis a LIQUI MOLY

Monroe

Autoservis pro předplatitele

Autoservis - 7-8/2017

Likvidace škod a pneumatiky

DOSTUPNÝ ZDARMA - Nový magazín autoservis 7-8/2017 nabídne zajímavosti, odborné i praktické informace ze světa likvidace škod a pneumatik.

Autoservis - 5-6/2017

Provozní kapaliny

DOSTUPNÝ ZDARMA - Nový magazín autoservis 5-6/2017 nabídne zajímavosti, odborné i praktické informace ze světa provozních kapalin. Seznamte se se...

Autoservis - 3-4/2017

Autolakýrnický speciál

DOSTUPNÝ ZDARMA - Nový magazín autoservis 3-4/2017 se v tomto čísle věnuje hlavnímu tématu lakování. Můžete se těšit na praktické informace, rady...

Facebook

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.5845 seconds.
Redakční systém Orancon naprogramoval Vítězslav Dostál