Komplexní katalog kabinových filtrů Valeo

Komplexní katalog kabinových filtrů Valeo

494 referencí kabinových filtrů je důkladně popsaných v nejnovějším katalogu Valeo, který je již dostupný i na českém trhu.

Kabinový filtr odpovídá za kvalitu ovzduší, které vdechuje řidič i spolucestující v automobilu. Valeo má ve své nabídce tři řady kabinových filtrů přizpůsobených potřebám zákazníků:

  • ClimFilter™ Supreme: protialergický filtr zajišťující 96% účinnost zachycení alergenů, což potvrdil praktický test proveden laboratoří ANALYZAIR pod dohledem organizace RNSA
  • ClimFilter™ Protect: filtr vybaven vrstvou aktivního uhlíku
  • ClimFilter™ Comfort: jednovrstvový kabinový filtr

Katalog umožňuje velmi snadné přizpůsobení všech druhů filtrů pro konkrétní vůz – i pro ty nejnovější. V poslední době Valeo uvedlo do prodeje 30 nových referencí filtrů pro nově uvedené modely aut jako Renault Espace 5. generace, Renault Megane 4. generace nebo Kadjar.

Každá položka v katalogu je doprovázena fotografií a uvedením přesných rozměrů filtru i montážního návodu do osobního nebo lehkého nákladního vozidla. Vyplývá to ze strategie Valeo „We Care For You“, která propojuje širokou dostupnost dílů pro různé modely se snadným přístupem k informacím o nich. Představuje to praktickou úsporu času pro automechaniky, což jim přinese výhodu před konkurencí.

Katalog je také k dispozici on-line ve formě elektronického flipbooku.

Datum zveřejnění

7.7.2017

Zdroj informací

Valeo

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Magazín Autoservis&mobilita

AutoWeek

AutoTablet

Facebook

Výběr jazyka

Page generated in 0.2423 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál