Nový Nissan Qashqai - nejprodávanější crossover v Evropě nabyl luxusnější charakter

Nový Nissan Qashqai - nejprodávanější crossover v Evropě nabyl luxusnější charakter

Nissan Qashqai, nejprodávanější městský crossover v Evropě, je nyní k dispozici v podstatně vylepšené podobě, která dále rozvíjí jeho luxusní charakter. Vylepšení se týkají čtyř oblastí, a sice moderního designu exteriéru, vyšší kvality interiéru, vylepšených jízdních vlastností a přidání nových technologií Inteligentní mobility Nissan. Vůz tak zákazníkům nabízí větší pohodlí, jistotu a spolehlivost.

Účelem široké řady změn, která pramení z názorů a zpětné vazby zákazníků, je ještě více upevnit nezpochybnitelnou vedoucí pozici, kterou model Qashqai v tomto segmentu má. Změnila se i struktura úrovní výbavy. Novinkou je úroveň Tekna+, která v segmentu crossoverů třídy C-SUV znamená nově nastavenou laťku.

Při svém prvním uvedení na trh v roce 2007 byl Nissan Qashqai opravdovým průkopníkem a od té doby si stále zachovává výborné jízdní vlastnosti. Díky mnoha vylepšením pod slupkou karoserie se výjimečná ovladatelnost nového Nissanu Qashqai posouvá na ještě vytříbenější úroveň.

Výbava vozu je doplněna o inovativní technologie, zatímco původní technologie byly vylepšeny o nové bezpečnostní prvky. Protože někteří zákazníci při řízení touží po vyšší úrovni flexibility a větší svobodě, přibude do výbavy nového Nissanu Qashqai technologie autonomní jízdy ProPILOT.

Philippe Saillard, generální ředitel společnosti Nissan Europe pro prodej a marketing, to komentuje takto: „Nissan Qashqai druhé generace od svého uvedení na trh v roce 2014 vynikajícím způsobem reprezentuje nejen naši inovativní řadu crossoverů, ale i celou značku Nissan. Jeho fenomenální prodeje nás drží na pozici špičky v daném segmentu. Nyní, když jsme vylepšili luxusní design vozu, kvalitu, technologie i dynamiku jízdy, jsme si jisti, že špičkou zůstaneme i nadále.“

Na vylepšeních modelu Qashqai pracovaly konstruktérské týmy, které má společnost Nissan ve Spojeném království, Španělsku i Německu. Vůz se i nadále vyrábí v britském Sunderlandu. Zdejší závod patří k nejefektivnějším výrobním zařízením, která jsou v automobilovém průmyslu v Evropě k dispozici.

Nový Nissan Qashqai, který byl představen již dříve v tomto roce na ženevském autosalónu, se v celé Evropě začne prodávat od července 2017.

Datum zveřejnění

12.7.2017

Zdroj informací

nissan-europe.com

Autor

Roman Černica

Fotogalerie

Monroe

Autoservis pro předplatitele

Autoservis - 7-8/2017

Likvidace škod a pneumatiky

DOSTUPNÝ ZDARMA - Nový magazín autoservis 7-8/2017 nabídne zajímavosti, odborné i praktické informace ze světa likvidace škod a pneumatik.

Autoservis - 5-6/2017

Provozní kapaliny

DOSTUPNÝ ZDARMA - Nový magazín autoservis 5-6/2017 nabídne zajímavosti, odborné i praktické informace ze světa provozních kapalin. Seznamte se se...

Autoservis - 3-4/2017

Autolakýrnický speciál

DOSTUPNÝ ZDARMA - Nový magazín autoservis 3-4/2017 se v tomto čísle věnuje hlavnímu tématu lakování. Můžete se těšit na praktické informace, rady...

Facebook

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.8339 seconds.
Redakční systém Orancon naprogramoval Vítězslav Dostál