Na letecké show SIAF 2017 se představí Gripeny od společnosti Saab

Na letecké show SIAF 2017 se představí Gripeny od společnosti Saab

Spoločnost Saab, dodavatel obranných a bezpečnostních řešení, bude i tento rok generálním partnerem Medzinárodních leteckých dní SIAF, které se uskuteční od 26. do 27. srpna na letišti Sliač. V průběhu obou dní se ve vzduchu představí Gripen českých vzdušných sil. Gripen maďarských vzdušných sil bude na návštevníky akce čekat na zemi.

Společnost Saab se stala generálním partnerem leteckých dní SIAF již po sedmé za sebou. V The Saab Experience Hangar představí vícero svých produktů, a to včetně Gripenu maďarských vzdušných síl. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet taktický simulátor stíhačky Gripen, simulátor přenosného systému protivzdušné obrany RBS 70 či interiérový simulátor pozemního boje SAVIT. Fanouškové počítačových her budou moci poměřit své síly ve hře Gripen Fighter Challenge. Nejlepšího hráče čeká den s Gripeny českých vzdušných sil na letecké základně v Čáslavi.

„Jsem rád, že společnost Saab a stíhačky Gripen budou i tento rok součástí leteckých dní SIAF. Návštěvníci se mohou v sobotu i v neděli těšit na letovou ukázku v podaní českého Gripenu. Zároveň si budou moci zalétat na simulátoru a nejlepší hráč Gripen Fighter Challenge stráví den s našimi stíhačkami na základně českých vzdušných sil,“ uvedl Daniel Boestad, ředitel společnosti Saab zodpovědný za stíhačky Gripen ve střední a východní Evropě. „Díky svým špičkovým vlastnostem a cenové dostupnosti je Gripen řešením, které využívá stále více zemí. Jsem proto přesvědčený o tom, že je ideálním řešením jak pro Slovensko, tak i ostatní země v regionu,“ dodal.

Datum zveřejnění

23.8.2017

Zdroj informací

SAAB

Monroe

Autoservis pro předplatitele

Autoservis - 1-2/2018

Pohonné jednotky

DOSTUPNÝ ZDARMA - Nový magazín Autoservis 1-2/2018. Ať už se to komu líbí nebo ne, základní pohonnou jednotkou pro silniční dopravu jsou a ještě...

Autoservis - 11-12/2017

Novinky v technice a servisu užitkových a nákladních vozidel

DOSTUPNÝ ZDARMA - Nový magazín Autoservis 11-12/2017 nabídne široké spektrum informací ze světa techniky a servisu užitkových a nákladních vozidel.

Autoservis - 9-10/2017

Kola připravená pro zimu

DOSTUPNÝ ZDARMA - Nový magazín Autoservis 9-10/2017 nabídne zajímavosti, odborné i praktické informace ze světa pneumatik.

Facebook

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.5153 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál