Hankook představí na letošním veletrhu IAA 2017 inovativní a progresivní vývoj pneumatik

Hankook představí na letošním veletrhu IAA 2017 inovativní a progresivní vývoj pneumatik

Výrobce pneumatik Hankook se zúčastní, jako každý rok, letošního mezinárodního automobilového veletrhu IAA ve Frankfurt nad Mohanem. V duchu letošního veletrhu IAA, všudypřítomném díky mottu „Future Now“, Hankook představí mnohé progresivní a inovativní novinky. Prezentace bude zaměřena nejen na realizaci futuristických designových myšlenek z oblasti mobility, ale také na novinky OEM produktů, jakož i aktuální produktové série zimních pneumatik.

V duchu letošního veletrhu IAA, všudypřítomném díky mottu „Future Now“, výrobce pneumatik Hankook představí také letos mnohé progresivní a inovativní novinky. Od 12. do 24. září 2017 se výrobce prémiových pneumatik zúčastní 67. mezinárodního automobilového veletrhu IAA v hale 8, ve stánku C26. Výrobce pneumatik Hankook se v posledních letech etabloval na evropských trzích jako přímý dodavatel pneumatik do výroby špičkových automobilů, mezi které se řadí Audi, BMW, Mercedes-Benz, Porsche a VW. Svých úspěchů Hankook dosahuje také díky svým nemalým investicím do výzkumných, vývojářských a testovacích zařízení, mezi které patří například nové technologické centrum „Technodome“ v Koreji a nové centrum na testování zimních pneumatik „Technotrac“ ve Finsku..

Prezentaci svého výstavního stánku pojme výrobce pneumatik Hankook zcela v letošním duchu mezinárodního veletrhu IAA a zaměří se na své nejnovější trendy a výsledky svého vývoje. Kromě novinek pro trhy s letními pneumatikami výrobce představí také nové přírůstky ve svých produktových řadách zimních pneumatik. Jedná se například o nové rozměry v rámci produktové série vysoce výkonných zimních pneumatik i*cept, určené na trhy zemí střední a západní Evropy. Během výroby těchto pneumatik se aplikuje speciální směs s příměsí siliky a efektivně se zohledňují aspekty šetrnosti k životnímu prostředí. Letošní motto veletrhu „Future Now“ mohou návštěvníci veletrhu bezprostředně zažít v simulátoru jízdy Next Driving Lab, který bude k dispozici ve stánku výrobce Hankook. Prožitek z jízdy na futuristických koncepčních pneumatikách „Ball Pin Tire“ si lze vychutnat na velkém monitoru v interaktivním náhledu v úhlu 360°.

„Budoucnost mobility můžeme zažít již dnes. Mezinárodní automobilový veletrh IAA je ideálním místem pro prezentaci aktuálně probíhajícího vývoje a dosaženého pokroku. Pro výrobce prémiových pneumatik Hankook to představuje nejlepší příležitost prezentovat nejlepší ze svých technických novinek, které jsou výsledky globálně probíhajícího výzkumu a vývoje, a dokládají náš neustále probíhající rozvoj“, prohlásil Ho-Youl Pae, generální ředitel Hakook Tire Europe. Během veletrhu se také setkáme s nejnovější verzí koncepčních pneumatik Flexup, Shiftrac a Autobine, které vznikly za spolupráce se studenty designu univerzity v Cincinnati, v Ohiu USA. Výsledky této práce poskytnou náhled do budoucna na dosah ruky. Pomocí těchto pneumatik lze jezdit do schodů, přejíždět do jiných silničních pruhů bez změny směru jízdy nebo se automaticky zvyšuje počet opláštění pneumatik, pokud do vozidla nastoupí více osob k přepravě.

Na webových stránkách win.hankooktire.com mají návštěvníci mezinárodního veletrhu IAA možnost vyhrát exkluzivní Hankook VIP balíček pro dvě osoby, jednu sadu pneumatik nebo vstupenky na veletrh.

Návštěvníci výstavního stánku výrobce Hankook mohou kromě toho očekávat další zlaté hřeby akce, například rozhovory a autogramiádu s hvězdnými fotbalovými hráči Borussia Dortmund, hvězdami televizní série PS Profis a se Sydneym Hoffmannem a aktuálními závodními DTM-jezdci. Fotbaloví fanoušci se mohou kromě toho těšit na oficiální pohár Evropské Ligy UEFA, který bude vystaven na stánku Hankook.

Datum zveřejnění

25.8.2017

Související informace

Výběr jazyka

Autoservis pro předplatitele

Autoservis - 1-2/2019

Budoucnost mobility - Jak se plánované změny projeví v autoservisech

DOSTUPNÝ ZDARMA - Nový magazín Autoservis - 1-2/2019. O mobilitě budoucnosti mluví kdekdo, ale jen málokdo skutečně ví co to znamená, co z toho...

Autoservis - 9-10/2018

Elektromobilita - Velké plány i nedůvěra

DOSTUPNÝ ZDARMA - Nový magazín Autoservis - 9-10/2018. Politici rozhodli, že budoucnost dopravy je v elektromobilitě a spalovací motory nemají...

Autoservis - 7-8/2018

Zvyšování výkonu a snižování emisí

Nový magazín Autoservis 7-8/2018. EU přitvrzuje boj s CO2. Co nás v souvislosti s tím čeká a kam směřuje vývoj nových spalovacích motorů? Rovněž...

EXPO 2019

Facebook

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.5759 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál