Zářivé novinky Philips

Philips představuje ve své nabídce dvě nová servisní svítidla – RCH19 a RCH21S

Zářivé novinky Philips

Po letošní novince v podobě svítidla Philips CBH51 nastal čas na dvě ruční svítidla. RCH21S je pokrokovější varianta z těchto dvou nových modelů. Jedná se o první svítidlo do dílny Philips, které splňuje požadavky nejvyšší mezinárodní normy pro mechanickou odolnost – IK08. Pro získání potřebného certifikátu bylo nutné svítidlo shodit na každou ze stran z výšky 1,5 m, která představuje polohu ramenou.

Toto svítidlo navíc také splňuje normu IP65, což znamená, že je odolné také vůči vodě a prachu, a jeho gumový plášť si také poradí s oleji, mazivy a většinou jiných chemických látek (mj. rozpouštědly), které se používají v automobilových dílnách. „Svítidlo Philips RCH21S je pravděpodobně nejpokrokovější nabíjecí pracovní LED svítidlo ze všech, které jsou momentálně dostupné na trhu. Poskytuje jasné přirozené světlo, a kromě toho je v souladu s nejvyššími normami pro konstrukční odolnost, jako jsou IK08 a IP65,“ zdůrazňuje Tarek Hamed, Marketing Manager CE společnosti Lumileds, která je výrobcem svítidel Philips.

RCH21S je vybaveno bílými diodami Luxeon, které vydávají paprsek světla pod úhlem 90 stupňů. Barevná teplota je 6000 K – aby co nejméně unavovala oči. Tři sta lumenů umožňuje vidět jasně každý detail opravované součástky po dobu 3,5 hodiny, a při výkonu omezeném do 120 lumenů lze s lampou pracovat bez nabíjení až šest hodin. Zmodernizovaný a odolný lithiový akumulátor zaručuje 1500 cyklů opakovaného nabíjení. Dokovací stanice umožní úplné nabití za maximálně dvě hodiny.

Ultra ploché a skládací svítidlo RCH19 je novinkou na trhu. Kompaktní hlavice se otáčí pod úhlem 180 stupňů, což ji umožňuje zasunout do těsných prostor a pomocí háčku a magnetu pevně uchytit, abyste měli obě ruce volné. Podobně jako u RCH21S jsou i v tomto případě dostupné dva funkční režimy (posílený - 250 lumenů na 4 hodiny nebo úsporný - 120 lumenů na 7 hodin). Barva světla se maximálně přibližuje dennímu světlu, takže neunavuje oči, a úhel rozptylu světla je 90 stupňů, což zajišťuje optimální osvětlení místa opravy. RCH19 splňuje požadavky normy IK07, což zaručuje, že je odolné vůči pádům, a důmyslný plášť je chrání před chemickými látkami používanými v servisech. „Jedná se o dokonalé inspekční svítidlo, které můžete bez problémů skrýt do kapsy a v případě potřeby si posvítit na místo opravy. Osvědčí se také jako osobní vybavení zaměstnance zákaznického servisu v dílně, který chce profesionálním způsobem předvést zákazníkovi rozsah prací na jeho vozidle nebo jako pomocné svítidlo pro mechanika,“ vysvětluje Tarek Hamed.

Datum zveřejnění

12.9.2017

Zdroj informací

Philips

Fotogalerie

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Magazín Autoservis&mobilita

AutoWeek

AutoTablet

Facebook

Výběr jazyka

Page generated in 0.2549 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál