MyValeoParts pro usnadnění každodenní práce

MyValeoParts pro usnadnění každodenní práce

Strategii Valeo Service tvoří šest zásadních prvků: produkt, marketing, zákaznický servis, logistika, technické a digitální služby. Společnost v březnu představila „MyValeoParts“. Tato aplikace je stěžejním článkem digitálních služeb a jejím cílem je zlepšit zákaznickou zkušenost.

 

Nový vyhledavač dílů

MyValeoParts pomáhá profesionálům a řidičům najít ten správný díl pro jejich vozidla. Vyhledat vhodnou součástku nikdy nebylo tak snadné – díky našemu novému nástroji. Tato uživatelsky přístupná aplikace zobrazuje produktové portfolio více než 30000 referencí Valeo, 14 produktových řad zaměřených na osobní vozidla a 11 na užitková vozidla, přičemž vše podporuje silná a spolehlivá internetová databáze katalogů. Cílem aplikace je uspokojení většiny potřeb jejích uživatelů – 14 jazyků pomáhá přiblížit se každému zákazníkovi a dodržet základní princip We Care 4 You. Aplikace je čtvrtletně aktualizována.

Kvalitní uživatelská zkušenost je základem této aplikace. Zákazníci mohou využívat různé způsoby vyhledávání – dle položky nebo vozidla – pomocí široké škály kritérií: číslo originálního dílu, obj. číslo produktu, technický kód nebo VIN kód, který zobrazí všechny výrobky Valeo vhodné pro vaše vozidlo. Přístup k informacím o produktu je co nejpodrobnější a nejrychlejší – související použití v automobilu, technické informace, technické nákresy, montážní pokyny a odkazy na odpovídající originální čísla.

Více než jen autodíly

MyValeoParts obsahuje nejpodrobnější informace o produktech a zároveň přináší pro aftermarket všem zúčastněným aktuální informace o zásadních novinkách a upozorňuje na inovace Valeo. Tento nový nástroj je dalším krokem v poskytování co nejlepších služeb – a tedy v naplňování dlouhodobé strategie Valeo Service: We Care 4 You.

Stáhněte si MyValeoParts a díky funkci „Najděte nejbližší pobočku“ se snadno spojíte s lokálním zastoupením Valeo.

MyValeoParts nyní najdete na Google Play a v App Store.

Datum zveřejnění

13.9.2017

Zdroj informací

Valeo

Fotogalerie

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

AutoWeek

AutoTablet

Facebook

Výběr jazyka

Page generated in 0.3456 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál