Českým šampiónem Optifuel Challenge 2017 se stal Josef Lux ze společnosti Eurotrans - Lux

Českým šampiónem Optifuel Challenge 2017 se stal Josef Lux ze společnosti Eurotrans - Lux

Českým šampiónem v hospodárné jízdě Optifuel Challenge 2017 se stal o uplynulém víkendu Josef Lux ze společnosti Eurotrans – Lux. Během finálového klání, které se konalo v sobotu 9. září 2017 v Renault Truck Centru Čestlice, získal z jedenáctky finalistů nejvyšší počet bodů a s tím spojený titul národního vítěze. Soutěžící řidiče přišlo podpořit více jak 250 pozvaných hostů z řad zákazníků a obchodních partnerů, na které čekal po celý den bohatý doprovodný program.

Jedenáctka finalistů změřila své síly během klání v ekonomické jízdě s naloženou soupravou Renault Trucks T 480 Optifuel, v jízdě zručnosti s modelem K 480 a v testu znalostí Renault Trucks. Všichni zúčastnění řidiči prokázali své umění a jejich výsledky byly opravdu těsné.

Vítězem však může být jen jeden a tím nejlepším řidičem v hospodárné jízdě Optifuel Challenge 2017 se stal Josef Lux ze společnosti Eurotrans Lux, který získal pro svoji společnost voucher v hodnotě 100 000 Kč na služby v rámci Volvo Group Truck Center v České republice, voucher na wellnes pobyt v hodnotě 20 000 Kč, voucher na nákup reklamních předmětů Renault Trucks a dárkový balíček od společnosti AutoMax včetně karty v hodnotě 5 000 Kč na nákup pohonných hmot.

Druhá příčka patřila Miroslavu Volšičkovi ze společnosti Luděk Volšička – Volšatrans, který si odnesl voucher pro svoji společnost v hodnotě 50 000 Kč na služby v rámci Volvo Group Truck Center v České republice, voucher na nákup reklamních předmětů Renault Trucks a dárkový balíček od společnosti AutoMax včetně karty v hodnotě 3 000 Kč na nákup pohonných hmot a konečně třetí místo obsadil Tomáš Knikner ze společnosti FM Transport s.r.o., který získal pro svého zaměstnavatele voucher v hodnotě 25 000 Kč na služby v rámci Volvo Group Truck Center v České republice, voucher na nákup reklamních předmětů Renault Trucks a dárkový balíček od společnosti AutoMax včetně karty v hodnotě 2 000 Kč na nákup pohonných hmot.

Český šampión Optifuel Challenge 2017 se zúčastní od 17. do 19. října 2017 mezinárodního finále soutěže, které se bude konat ve španělském Madridu. Hlavní cenou letošního ročníku, je model Renault Trucks T Optifuel 13 l, speciální edice Optifuel Challenge 2017.

„S letošním ročníkem soutěže Optifuel Challenge jsme velmi spokojeni! Základního kola, které probíhalo od 18. dubna do 31. srpna 2017, se zúčastnilo celkem 250 řidičů. Kvalifikační výsledky všech finalistů byly velmi těsné, kdy všech 11 řidičů dosáhlo maximálního počtu 10 bodů. Původně jsme plánovali finále jen pro osm nejlepších, ale na základě výsledků kvalifikace jsme se rozhodli dát šanci všem. Díky tomu tak bylo finále velmi napínavé a vyrovnané, za což bych všem zúčastněným rád poděkoval,“ řekl Štefan Krajči, obchodní ředitel Renault Trucks ČR.

Letošními hlavními partnery soutěže Optifuel Challenge v České republice byly společnosti Kögel, AutoMax - oficiální dovozce olejů a maziv Shell. V rámci finálového klání se v čestlickém servisu vedle hlavních partnerů dále prezentovaly společnosti Renault Česká republika a Renault Pyramida Průhonice+, Paragan, Enatrucks a Pierre Fabre Dermocosmetique Tchequie, kteří rodinným příslušníkům všech finalistů a příznivcům značky Renault Trucks, představili své produkty a dali jim tak na chvíli zapomenout na nervozitu z finálového klání.

Datum zveřejnění

15.9.2017

Zdroj informací

Renault Trucks

Fotogalerie

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

AutoWeek

AutoTablet

Facebook

Výběr jazyka

Page generated in 0.4536 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál