Monroe

Orientace na zákazníka v každém vláknu

Orientace na zákazníka v každém vláknu

Funkční pracovní oblečení chrání a je pohodlné

Pracovní oblečení musí vždy splňovat požadavky pracoviště – pro lepší výkon činnosti, ale také pro bezpečnost uživatele. Proto se pracovní oblečení řemeslníka v mnoha detailech liší od profesionálního oblečení zaměstnance ve výrobní hale.

Volnost pohybu je alfou a omegou

Pracovní oblečení řemeslníka by mělo vždy umožnit velkou volnost pohybu. Při ohýbání, narovnání se a pracích nad hlavou nesmí pracovní oděv bránit v pohybu. Musí sledovat každý Váš pohyb. Důležité jsou praktické detaily, jako jsou kapsy a poutka na kladivo, metr a drobné součástky. Kapsy, švy a hrany by měly být vyrobeny z obzvláště robustního materiálu, aby nástroj tkaninu neprodřel. Kdo často klečí, potřebuje kalhoty s vyztuženými koleny, v ideálním případě s kolenními kapsami, do kterých se, pokud je to nutné, dá vložit vycpávka.

Pracovní oděv pro pracovníky v průmyslové výrobě musí zase splňovat jiné požadavky. Obvykle působí jednodušeji, má méně kapes a prakticky žádná poutka. Na jedné straně je zapotřebí méně malých příručních nástrojů a na druhé straně hrají důležitou roli bezpečnostní faktory. Při práci na průmyslových zařízeních představují vyčnívající kapsy nebo poutka nebezpečí, protože by mohly být zachyceny stroji a vést k nehodám. Kromě toho nesmí být narušena výroba. Kovové části, jako jsou konce zdrhovadel,  kovové polokroužky nebo patentky, mohou vést k poškození výrobku, například v automobilovém průmyslu.

Odpovídající oblečení - odpovídající servis

Aby společnost MEWA nabízející služby v oblasti textilního managementu poskytla zaměstnancům obou oborů to správné oblečení, vyvinula různé kolekce. V závislosti na oblasti činnosti si zákazník může zvolit optimální pracovní oblečení pro své zaměstnance. Všechny kolekce se vyznačují výjimečnou kvalitou, moderním designem a praktickými funkcemi. Společnost MEWA nabízí oblečení v kompletním servisním balíčku. Oblečení se sváží, vypere, opraví a zaveze zpět v čistém stavu.

Datum zveřejnění

28.9.2017

Zdroj informací

MEWA

Související informace

Fotogalerie

Autoservis pro předplatitele

Autoservis - 5-6/2018

Provozní kapaliny

DOSTUPNÝ ZDARMA - Nový magazín Autoservis 5-6/2018. V novém čísle Autoservisu se věnujeme provozním kapalinám, jak je to se stáčením tachometrů a...

Autoservis - 3-4/2018

Autolakýrnický kaleidoskop

Nový magazín Autoservis 3-4/2018. Vyplatí se investovat jak do nových technologií, tak do vzdělávání zaměstnanců.

Autoservis - 1-2/2018

Pohonné jednotky

Nový magazín Autoservis 1-2/2018. Ať už se to komu líbí nebo ne, základní pohonnou jednotkou pro silniční dopravu jsou a ještě hodně dlouhou dobu...

TRANSPORT EXPO

Facebook

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.5549 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál