Bosch Car Service

Pan Luděk Šlajer jmenovaný do funkce ředitele společnosti DAF Trucks CZ, s. r. o.

Pan Luděk Šlajer jmenovaný do funkce ředitele společnosti DAF Trucks CZ, s. r. o.

V polovině září byl oficiálně jmenován do funkce ředitele zastoupení výrobce nákladních vozidel DAF pro Českou republiku a Slovensko, společnosti DAF Trucks CZ, s. r. o., pan Luděk Šlajer.

Luděk Šlajer se narodil v roce 1974 v Praze. Absolvoval Fakultu strojní ČVUT v Praze, přičemž část studia absolvoval na TU Chemnitz. Již krátce po absolutoriu spojil svůj profesní život se značkou DAF a postupně prošel několik technických a manažerských pozic.

Začal doslova od „píky“, když v roce 1999 nastoupil do společnosti DAF Trucks CZ jako technický školitel. Od roku 2000 začal působit jako produktový manažer v oddělení marketingu a v roce 2003 se stal manažerem odpovědným za oblast náhradních dílů.

V roce 2007 odešel na rok a půl sbírat zkušenosti do centrály společnosti DAF Trucks v Eindhovenu, kde pracoval jako oblastní manažer prodeje náhradních dílů pro region střední Evropy.

Po svém návratu zpět do České republiky v roce 2008 byl jmenován ředitelem dealerství DAF Trucks Praha, jež vedl až do roku 2016. V říjnu loňského roku pak do své kompetence přibral i společnost DAF Trucks CZ jako její jednatel a v září letošního roku byl jmenován jejím ředitelem.

Luděk Šlajer ke svému jmenování řekl: „Stávám se ředitelem společnosti v době, kdy uvádíme na trh nejnovější generaci všech tří modelových řad. Opět tak zásadním způsobem posunujeme technickou úroveň našich vozidel. Samotná jejich kvalita je však pouze jedním článkem řetězu, kam patří i kvalita prodejní a servisní sítě, úroveň nabízených finančních služeb, palubní sledovací systém, prodej náhradních dílů a příslušenství, zpětný odkup vozidel atd. Za každým z nich stojí konkrétní lidé a já jsem hrdý na tým, který dohromady vytváří vysokou úroveň společnosti DAF Trucks  v Čechách a na Slovensku a dělá z ní systémového partnera dopravcům a dalším našim partnerům. Mým úkolem je vést tento tým tak, aby značka DAF stále figurovala na předních příčkách v hodnocení tržního podílu. Těším se, že budeme i nadále pokračovat ve skvělé spolupráci s našimi partnery.“

Datum zveřejnění

17.10.2017

Zdroj informací

DUF Trucks CZ

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Vyšlo nové číslo magazínu Autoservis&mobilita

AutoWeek

AutoTablet

Facebook

Výběr jazyka

Page generated in 0.3086 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál