Roman Věchet s.r.o. s novým Renault Trucks T 480 S

Roman Věchet s.r.o. s novým Renault Trucks T 480 S

Královéhradecká společnost Roman Věchet s.r.o. nedávno rozšířila svůj vozový park o další vozidlo Renault Trucks, kterým se stal model T 480 s originálním airbrushovým designem Robinson Crusoe. Návrh a realizace motivu Robinsona na kabině vozidla byla překvapením a současně dárkem jeho řidiči panu Martinu Bílkoví, který oslavil v letošním roce životní jubileum.

Předaný podvozek T 480 HIGHCAB v konfiguraci 6x2, je v pořadí už patnáctým zástupcem dálkové řady Renault Trucks, který společnost Roman Věchet s.r.o. provozuje. Model s kabinou MAXIASPACE je vybaven motorem DTI 13 o výkonu 480 k, prediktivním systémem změny převodových stupňů Optivison, systémem Optiroll, který nabízí kompromis mezi optimalizací spotřeby a rychlostí vozidla, adaptivním tempomatem nebo ukazatelem zatížení náprav. Vozidlo bude primárně nasazováno na trasy do Španělska.

„Náš vozový park obměňujeme pravidelně, a když se před pár měsíci schylovalo k plánované obměně vůbec prvního modelu Renault Trucks T v naší firmě, se kterým jezdil od roku 2014 Martin Bílek, začal jsem přemýšlet nad tím, jak originálně mu poblahopřát k letošnímu  životnímu jubileu a poděkovat za dlouholetou práci pro naši firmu. Airbrush kabiny s motivem Robinsona se nabízel, protože kolega jezdí trasy do Španělska, často tráví ve vozidle sám i několik týdnů a ve firmě mu neřekneme jinak než Robinson. Navíc se mi podařilo utajit, až do samotné předávky, jak bude airbrushový design vozidla nakonec vypadat, a o to větší překvapení na Martina čekalo.“ řekl Roman Věchet, majitel společnosti.

Datum zveřejnění

30.10.2017

Zdroj informací

Roman Věchet s.r.o.

Fotogalerie

Výběr jazyka

Nová dimenze regenerace

Váš dodavatel autodílů

Vyšel nový Autoservis

Autoservis 5-6/2019
Vyšlo nové číslo
magazínu Autoservis

Filtry pevných částic

Autoservis pro předplatitele

Autoservis - 5-6/2019

Filtry pevných částic

Nový magazín Autoservis - 5-6/2019. Nové číslo magazínu Autoservis nabízí pohled do blízké budoucnosti - jak bychom mohli vyrábět paliva, jak...

Autoservis - 3-4/2019

Moderní lakovací metody

Nový magazín Autoservis - 3-4/2019. Krásu auta podtrhují perfektní lak a elegantní kola - seznamte se s nejnovějšími trendy v těchto oblastech.

Autoservis - 1-2/2019

Budoucnost mobility - Jak se plánované změny projeví v autoservisech

Nový magazín Autoservis - 1-2/2019. O mobilitě budoucnosti mluví kdekdo, ale jen málokdo skutečně ví co to znamená, co z toho plyne z hlediska...

Facebook

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.588 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál