Bosch Car Service

Chytré mytí - inteligentní automyčka na kolech

Chytré mytí - inteligentní automyčka na kolech

Unikátní kompaktní řešení pro zvýšení kvality služeb servisů - originální servisní koncept autorizovaných center ručního mytí a ošetření vozů.

Defend Smart Repairs Group, divize skupiny Defend Group uvádí na trh unikátní kompaktní řešení ručního mytí automobilů. Je to ideální přidaná hodnota zejména pro autoservisy, pneuservisy, dealery automobilů nebo autobazary. S malou investicí získá majitel servisu kvalitní dostupnou službu. Zákazník od něho odjede vždy s dokonale ošetřeným vozem zevnitř i z venku. Celé řešení se skládá z kompaktního vozíku vybaveného potřebnou sadou ekologických čisticích prostředků a utěrek z mikrovlákna, dále ze zajímavého webového prostředí s ojedinělou kalkulačkou a proškolené obsluhy. Další přidanou hodnotou je vznik sítě autorizovaných center ručního mytí a ošetření vozů pod názvem Chytré mytí.

Defend Smart Repairs Group vyvinul jednoduchou automyčku ve vozíku. Kompaktní sada obsahuje celou paletu potřebných prostředků šetrných k automobilu. Vozík obsahuje víceúčelové ekologické čističe interiéru a exteriéru bez přísad, přípravky na mytí karoserie vozu s přídavkem karnaubského vosku a s přídavkem nanovosku, přípravek k ošetření plastů a pryžových častí bez silikonu, čistič oken, přípravek k ošetření pneumatik bez silikonu, na mytí a ošetření disků a osvěžovač vzduchu a neutralizér zápachů.

Koncept Chytré mytí nabízí několik předností:

  • Není třeba investovat do nákladné myčky
  • Jednoduché použití po zaučení
  • Technologie je šetrná k přírodě
  • Přípravky jsou ekologické a biologicky rozložitelné
  • Nulová spotřeba vody
  • Šetrné a zároveň účinné mytí interiéru a exteriéru vozu
  • Nano ošetření karoserie
  • Údržba povrchu tkanin a kůže
  • Revitalizace pneumatik
  • Významné šetření nákladů a času

Díky unikátnímu způsobu mytí karoserie ušetří uživatel až 180 litrů stále dražší vody a za méně peněz získá čisté auto. Univerzální roztok All Purpose z řady Chytré mytí ve srovnání se standardními postupy šetří přírodu, náklady, čas, pohonné hmoty a především po sobě nezanechá neodstranitelné stopy běžné po mechanickém nebo chemickém mytí. Revoluční nanotechnologie umožňují zcela ekologické očistění vozu, kdy mikroskopické částice na bázi polymerických sloučenin obalí nečistoty a společně jsou pak jednoduše setřeny speciální utěrkou z mikrovlákna. Speciální přípravky se rovněž postarají o ochranu karoserie i do budoucna. Speciální přípravky se rovněž soustředí na poškozená místa laku a jeho renovaci a ošetření. Emulze Chytré mytí se zase postarají o odstranění skvrn a biologických nečistot na tkaninách nebo kůži. Přípravky Plastic Shine navrátí původní lesk a svěžest plastům používaným v interiéru i exteriéru vozidla.

Víc se dočtete v posledním vydání magazínu Autoservis ZDE.

Datum zveřejnění

15.12.2017

Zdroj informací

Defend Smart Repairs Group

Autor

Vladimír Rybecký

Fotogalerie

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Vyšlo nové číslo magazínu Autoservis&mobilita

AutoWeek

AutoTablet

Facebook

Výběr jazyka

Page generated in 0.3117 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál