Svatý Kryštof - patron řidičů a cestovatelů

Svatý Kryštof - patron řidičů a cestovatelů

Jste často mimo domov nebo máte někoho blízkého, kdo tráví spoustu času na cestách? Česká šperkařská společnost Lussien myslí na lidi, kteří hodně cestují. Vždyť bezpečnost na cestách a šťastný návrat domů k rodině je to nejdůležitější.

Lussien tedy přichází s unikátním šperkem Svatého Kryštofa, který je patronem a ochráncem řidičů, pilotů, námořníků, motoristů - všeho, co má něco společného s dopravou. Celý projekt byl také oficiálně požehnán vysokou církevní autoritou České Republiky, panem biskupem Pavlem Posádem. Přívěsek Vás bude na cestách chránit před náhlou smrtí, nebezpečím ohně a vody, před nákazami, chorobami, živelným nebezpečím a extrémním počasím.

Projekt Svatého Kryštofa má přidanou velkou společensko-odpovědnostní hodnotu. Proto také firma navázala spolupráci s Ústředním Auto Moto Klubem České Republiky (ÚAMK) a ke šperku je zdarma asistenční karta pro celou Evropu. Pokud Vás tedy na cestách zastihnou komplikace, nemusíte se bát, bude o Vás dobře postaráno. Ambasadorem značky LUSSIEN a tedy i projektu Svatý Kryštof je automobilový závodník a instruktor Michael Vorba. I touto spoluprací dává firma jasně najevo své propojení s motorsportem.

Samotný šperk je vyroben ze čtrnáctikarátového bílého zlata a je osazen diamantem. Jako odkaz motorismu zde najdete také zdobení karbonovými vlákny, která se používají jako speciální materiál v automobilismu i letectví.

Pokud někdo tedy bude mít u sebe na cestách tento přívěsek, má mu připomínat, že má být opatrný a činit tak, aby se vrátil v pořádku domů. Darovaný přívěsek má připomínat, že na člověka na cestách někdo myslí a někdo na něj doma čeká.

Takovýmto šperkem můžete vyjádřit, že Vám na někom záleží a myslíte na něj. Navíc má trvalou hodnotu, kterou nijak neztrácí.

Všechny informace najdete také na webu www.patroncestovatelu.cz

Datum zveřejnění

17.12.2017

Zdroj informací

patroncestovatelu.cz

Fotogalerie

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Magazín Autoservis&mobilita

AutoWeek

AutoTablet

Facebook

Výběr jazyka

Page generated in 0.2544 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál