Svatý Kryštof – patron řidičů a cestovatelů

Svatý Kryštof – patron řidičů a cestovatelů

Jste často mimo domov nebo máte někoho blízkého, kdo tráví spoustu času na cestách? Česká šperkařská společnost Lussien myslí na lidi, kteří hodně cestují. Vždyť bezpečnost na cestách a šťastný návrat domů k rodině je to nejdůležitější.

Lussien tedy přichází s unikátním šperkem Svatého Kryštofa, který je patronem a ochráncem řidičů, pilotů, námořníků, motoristů - všeho, co má něco společného s dopravou. Celý projekt byl také oficiálně požehnán vysokou církevní autoritou České Republiky, panem biskupem Pavlem Posádem. Přívěsek Vás bude na cestách chránit před náhlou smrtí, nebezpečím ohně a vody, před nákazami, chorobami, živelným nebezpečím a extrémním počasím.

Projekt Svatého Kryštofa má přidanou velkou společensko-odpovědnostní hodnotu. Proto také firma navázala spolupráci s Ústředním Auto Moto Klubem České Republiky (ÚAMK) a ke šperku je zdarma asistenční karta pro celou Evropu. Pokud Vás tedy na cestách zastihnou komplikace, nemusíte se bát, bude o Vás dobře postaráno. Ambasadorem značky LUSSIEN a tedy i projektu Svatý Kryštof je automobilový závodník a instruktor Michael Vorba. I touto spoluprací dává firma jasně najevo své propojení s motorsportem.

Samotný šperk je vyroben ze čtrnáctikarátového bílého zlata a je osazen diamantem. Jako odkaz motorismu zde najdete také zdobení karbonovými vlákny, která se používají jako speciální materiál v automobilismu i letectví.

Pokud někdo tedy bude mít u sebe na cestách tento přívěsek, má mu připomínat, že má být opatrný a činit tak, aby se vrátil v pořádku domů. Darovaný přívěsek má připomínat, že na člověka na cestách někdo myslí a někdo na něj doma čeká.

Takovýmto šperkem můžete vyjádřit, že Vám na někom záleží a myslíte na něj. Navíc má trvalou hodnotu, kterou nijak neztrácí.

 

Všechny informace najdete také na webu www.patroncestovatelu.cz

Datum zveřejnění

17.12.2017

Zdroj informací

patroncestovatelu.cz

Fotogalerie

Výběr jazyka

Hledáme partnery

MotorCheckUP
Hledáme nové partnery
mezi odbornými autoservisy!

Unikátní službu pro Vaše zákazníky

Autoservis magazín

Autoservis pro předplatitele

Autoservis - 3-4/2019

Moderní lakovací metody

DOSTUPNÝ ZDARMA - Nový magazín Autoservis - 3-4/2019. Krásu auta podtrhují perfektní lak a elegantní kola - seznamte se s nejnovějšími trendy v...

Autoservis - 1-2/2019

Budoucnost mobility - Jak se plánované změny projeví v autoservisech

Nový magazín Autoservis - 1-2/2019. O mobilitě budoucnosti mluví kdekdo, ale jen málokdo skutečně ví co to znamená, co z toho plyne z hlediska...

Autoservis - 9-10/2018

Elektromobilita - Velké plány i nedůvěra

Nový magazín Autoservis - 9-10/2018. Politici rozhodli, že budoucnost dopravy je v elektromobilitě a spalovací motory nemají budoucnost. Co to ale...

Facebook

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.4327 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál