Nákladní pneumatiky Hankook pro staveniště nyní v originální výbavě všech nákladních vozů značky Scania

Nákladní pneumatiky Hankook pro staveniště nyní v originální výbavě všech nákladních vozů značky Scania

Výrobce prémiových pneumatik Hankook nyní dodává několik dezénů z řady SmartWork ze svého portfolia pneumatik pro nákladní vozy na staveniště do originální výbavy nových nákladních vozů švédského výrobce Scania. Obsahem dodávek jsou pneumatiky nejprve v sedmi rozměrech od 22,5 až do 24 palců, které nyní mohou objednávat provozovatelé vozových parků a přepravní společnosti ve třech evropských výrobních závodech Scania v Zwolle (Nizozemí), Södertälje (Švédsku) a Anger (Francii). Nová generace stavebních vozidel Scania XT je jedním z modelů, vybavených pneumatikami výrobce Hankook.

Výrobce prémiových pneumatik Hankook nyní dodává pneumatiky v pěti dalších dezénech do prvovýbavy všech modelů Scania, určených k použití na staveništi, včetně nové generace vozidel řady XT. Jedná se o pneumatiky na vodící nápravu SmartWork AM06, SmartWork AM09 a SmartWork AM15+, jakož i o pneumatiky na záběrovou nápravu SmartWork DM06 a SmartWork DM09.

Scania je součástí koncernové skupiny Volkswagen Group a aktuálně nejnovějším obchodním partnerem výrobce Hankook ohledně dodávek pneumatik do originální výbavy. Dodávky nákladních pneumatik Hankook do výroby vozů Scania se aktuálně zaměřují na evropský trh a zahrnují celkem 26 různých rozměrů pneumatik v rozmezí od 22,5 až 24 palců. Kromě pneumatik do originální výbavy nákladních vozidel, určených na staveniště, dodává Hankook švédskému výrobci také řadu pneumatik e-cube MAX, určenou pro nákladní vozidla v dálkovém provozu, jakož i celoroční pneumatiky SmartFlex, určené pro nákladní vozidla v regionálním provozu. Produktové portfolio pneumatik má za sebou specializovanou úpravu do evropských povětrnostních a provozních podmínek a vyznačuje se výhodami jak z hlediska hospodárnosti, tak i z hlediska ochrany životního prostředí.

Obchodní spolupráce v rámci dodávek pneumatik do originální výbavy vozů Scania představuje pro společnost Hankook již druhou takovouto spolupráci v rámci koncernové skupiny Volkswagen Group. Hankook dodává pneumatiky do originální výbavy různých modelů výrobce MAN Truck & Bus již od roku 2015.

Han-Jun Kim, ředitel společnosti Tire Europe komentuje: „Těšíme na rozšiřování naší spolupráce se společností Scania. Při konstrukci nových pneumatik, určených do náročných podmínek na staveništi, musíme být schopni zaručit maximální míru jejich odolnosti. Naše produktová řada přesvědčila vývojářské pracovníky výrobce Scania po všech stránkách.

Datum zveřejnění

31.1.2018

Zdroj informací

Hankook Tire

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Magazín Autoservis&mobilita

AutoWeek

AutoTablet

Facebook

Výběr jazyka

Page generated in 0.2462 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál