Tenneco na IAA předvedlo výrobky a expertízy

Tenneco na IAA předvedlo výrobky a expertízy

Výstava IAA ve Frankfurtu v roce 2017 poskytla společnosti Tenneco užitečný prostor pro předvedení nejnovějšího originálního vybavení a technologií pro aftermarket a prokázala, jak se vyrovnává s klíčovými růstovými trendy v rámci výkonnosti, regulacemi emisí a řešení snižování hluku a vibrací.

Stále se celosvětově zpřísňující požadavky na emise jsou hybatelem pokroku v tradiční technice spalovacích motorů, ale i hybridních a elektrických pohonných systémů s dobíjením stejně jako posun směrem k novým modelům mobility včetně autonomních vozidel. Tenneco stojí v čele těchto změn díky svému rozsáhlému portfoliu pokročilé kontroly emisí, jízdních výkonů a řešení pro snižování hluku a vibrací.

Během autosalonu ve Frankfurtu společnost Tenneco také uvedla v evropské premiéře své inovativní technologie digitálního zavěšení DRiV, která je součástí portfolia Monroe Intelligent Suspension. Technologie navržená pro použití v segmentu kompaktních automobilů a vozů střední třídy nastavuje tlumení odskoku pomocí elektronické řídicí jednotky umístěné v každém tlumiči, aby se tak dosáhla vynikající kontrola vozu, ovladatelnost a jízdní komfort.

Společnost Tenneco navíc představila novou řadu modulárních elektronických výfukových ventilů, které jsou určeny pro použití v nízkotlaké recirkulaci výfukových plynů, deaktivaci válců a aplikacích akustického ladění.

Víc se dočtete v posledním vydání magazínu Autoservis ZDE.

Datum zveřejnění

7.2.2018

Zdroj informací

Tenneco

Autor

Vladimír Rybecký

Fotogalerie

Autoservis pro předplatitele

Autoservis - 7-8/2018

Zvyšování výkonu a snižování emisí

DOSTUPNÝ ZDARMA - Nový magazín Autoservis 7-8/2018. EU přitvrzuje boj s CO2. Co nás v souvislosti s tím čeká a kam směřuje vývoj nových...

Autoservis - 5-6/2018

Provozní kapaliny

Nový magazín Autoservis 5-6/2018. V novém čísle Autoservisu se věnujeme provozním kapalinám, jak je to se stáčením tachometrů a jak ochránit...

Autoservis - 3-4/2018

Autolakýrnický kaleidoskop

Nový magazín Autoservis 3-4/2018. Vyplatí se investovat jak do nových technologií, tak do vzdělávání zaměstnanců.

Facebook

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.6239 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál