Do sítě ProfiAuto letos zamíří další desítky autoservisů

Do sítě ProfiAuto letos zamíří další desítky autoservisů

Značka ProfiAuto sdružuje pod jednou značkou nezávislé servisy a prodejce autodílů.  V Česku a na Slovensku působí od roku 2016. Do konce roku 2018 chce zvýšit počet servisů v obou zemích více než dvojnásobně. V tomto roce plánuje spuštění speciální mobilní aplikace pro zjednodušení procesu obsluhy v servisech. Pro řidiče připravuje pravidelné bezpečnostní akce PitStop, kde jim zdarma zkontrolují technický stav vozidla.

„Aktuálně je v naší síti zapojeno 110 českých a slovenských servisů. S dalšími evropskými zeměmi včetně Polska sdružuje značka ProfiAuto přes 1 300 autoservisů. Do konce roku chceme jejich počet na českém a slovenském trhu navýšit na 250,“ říká ředitel sítě ProfiAuto pro Česko a Slovensko Jindřich Krejčí. Evropskou síť by pak mělo tvořit až 2 000 servisních míst.

V letošním roce chce značka ProfiAuto spustit speciální aplikaci pro zákazníky svých autoservisů. Řidiči si prostřednictvím aplikace pohodlně vyberou nejbližší servis, rezervují si přesný termín návštěvy nebo se předem dovědí, kdy budou jejich automobily po opravě k dispozici.

„Aplikace by měla výrazně usnadnit komunikaci mezi našimi servisy a zákazníky. Řidiči budou mít pod kontrolou výdaje za opravy nebo náhradní díly a přehledně si zobrazí všechny technické zásahy na jejich vozidlech. Získají vlastně takovou elektronickou knížku oprav, která bude využitelná v jakémkoliv autoservise v síti ProfiAuto,“ říká Jindřich Krejčí.

Významnými partnery sítě ProfiAuto na českém trhu jsou prodejci automobilových náhradních dílů a příslušenství společnosti RALL, Real Auto, Autorozvody, Cardo aj. Na Slovensku je to distributor náhradních dílů pro osobní a nákladní auta společnost AZ CAR, Szekop, ARP. Na obou trzích má ProfiAuto celkem osm obchodních partnerů a další přibudou již v prvním kvartálu tohoto roku.

V loňském roce čeští a slovenští řidiči nejčastěji do servisů ProfiAuto zajížděli k pravidelným servisním prohlídkám, k opravám brzdových segmentů, k výměnám oleje nebo k seřízení geometrie vozidla. Využívali i větších odborných oprav, které potřebují nejmodernější servisní techniku.

Všichni motoristé dostávají v servisech ProfiAuto kvalitní a profesionální služby, které jim poskytují vyškolení odborníci. Majitelé autoservisů zapojeni do sítě získávají nadstandardní materiálovou, technickou, obchodní a manažerskou podporu. „Cílem je, aby náš zákazník měl v každém servisu ProfiAuto stejný standard služeb bez ohledu na stáří auta nebo jeho technickou vybavenost,“ říká Jindřich Krejčí.

Po velkém úspěchu mezi řidiči připravuje ProfiAuto v Česku i na Slovensku akce PitStop i v roce 2018. Jedná se o servisní prohlídky, kde si mohou řidiči nechat zkontrolovat své vozidlo profesionálními mechaniky zdarma. Bezplatná prohlídka obsahuje například kontrolu brzdové kapaliny, světlometů, tlaku v pneumatikách nebo diagnostiku motoru.

Datum zveřejnění

22.2.2018

Zdroj informací

ProfiAuto

Fotogalerie

Výběr jazyka

Autoservis pro předplatitele

Autoservis - 3-4/2019

Moderní lakovací metody

DOSTUPNÝ ZDARMA - Nový magazín Autoservis - 3-4/2019. Krásu auta podtrhují perfektní lak a elegantní kola - seznamte se s nejnovějšími trendy v...

Autoservis - 1-2/2019

Budoucnost mobility - Jak se plánované změny projeví v autoservisech

Nový magazín Autoservis - 1-2/2019. O mobilitě budoucnosti mluví kdekdo, ale jen málokdo skutečně ví co to znamená, co z toho plyne z hlediska...

Autoservis - 9-10/2018

Elektromobilita - Velké plány i nedůvěra

DOSTUPNÝ ZDARMA - Nový magazín Autoservis - 9-10/2018. Politici rozhodli, že budoucnost dopravy je v elektromobilitě a spalovací motory nemají...

APM Jarní akce

Facebook

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.6129 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál