Bosch Car Service

MEWA nabízí vhodné oblečení do každého počasí

MEWA nabízí vhodné oblečení do každého počasí

Na počasí se letos sice spolehnout nelze, na správné pracovní oblečení však ano. Počasí je v přechodném období mezi zimou a jarem extrémně proměnlivé a může přinést jak mírné teploty, tak mlhu, vichřici, déšť či sněžení. Zaměstnanci pracující venku musí mít přesto správné oblečení: profesionální výbavu, která zahřeje, ochrání a zajistí zdravé tělesné klima.

Firma MEWA rozšířila své pracovní oděvy Dynamic® o venkovní oblečení odolné vůči vlivům počasí v tomto ročním období. Sortiment doplňují čtyři moderní bundy. Zimní bunda zajišťuje ve velmi chladných dnech teplo a ochranu. Je neprodyšná vůči větru, vodotěsná a reguluje cirkulaci vzduchu a vlhkosti. Při suchém počasí je vhodným průvodcem flaušová bunda: jemná, hřejivá, lehká. Obzvláště mnohostranná je softshellová bunda: odpuzuje chlad a vlhkost, přitom je velmi lehká a velmi pohodlná. Softshellová bunda je k dostání i ve variantě vhodné pro ženy.

Do trendu tohoto ročního období velmi dobře zapadá i robustní venkovní oblečení z kolekce MEWA Combistar® se speciálními klimatickými zónami pro maximální přenos tepla a vlhkosti. Se zipy, které lze rozepnout i v rukavicích. Stejně tak víceúčelová je i bunda ClimaS® od firmy MEWA, která chrání proti povětrnostním vlivům a poskytuje naprostou volnost při pohybu: módní a praktická, s vysokým límcem, který účinně chrání krk a záda před průvanem. Zapomenout bychom neměli ani na sportovní bundy pro přechodná období se speciální flaušovou bundou na zip, vycpávané teplé vesty, flexibilně kombinovatelné výstražné oděvy, rukavice a prodyšné boty se zpevněnou podrážkou. Další hřejivý sortiment - například teplé spodní prádlo - lze objednat prostřednictvím katalogu.

Pracovní oděvy MEWA si lze i výhodně pronajmout. K tomu patří i poradenství, výbava týmu, vyzvednutí a čištění oděvů, včetně dodání ve sjednaném termínu.

Odolává větru a povětrnostním vlivům: zimní bunda MEWA COMBISTAR® se vyznačuje obzvláště vysokým stojáčkem, který lze zapnout až nahoru.

S venkovním oblečením MEWA DYNAMIC® jsou všechny zaměstnankyně a všichni zaměstnanci perfektně vybaveni pro nevlídné počasí - na fotografii je dámská softshellová bunda a zimní bunda.

Bunda ClimaS® od firmy MEWA, která Vás ochrání před vlivy počasí, je všestranná a umožňuje volný pohyb.

Datum zveřejnění

12.3.2018

Zdroj informací

MEWA

Fotogalerie

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Vyšlo nové číslo magazínu Autoservis&mobilita

AutoWeek

AutoTablet

Facebook

Výběr jazyka

Page generated in 0.3796 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál