Tréninkový program pro lakýrníky 2018 je na světě

Tréninkový program pro lakýrníky 2018 je na světě

Ptáte se, co je smyslem vzdělávání? Každý z nás se může posunout, zlepšit své znalosti a dovednosti a tím podpořit efektivitu a úspěch celé vaší společnosti. Průběžné vzdělávání vašeho personálu a vás samotných umožňuje kvalifikovanou komunikaci se zákazníky, která vás zásadně odliší od konkurence. Připravili jsme pro vás nové vzdělávací tréninkové programy a školení, které odpovídají současným nejmodernějším autoopravárenským trendům, technologiím a nárokům na bezpečnost.

Dlouhodobé zkušenosti SERVIND umožňují připravit širokou škálu technických tréninků pro karosáře, přípraváře či lakýrníky (TT), ale i školení pro přijímací techniky, vedoucí jednotlivých dílen karosárny, lakovny nebo management (BMT), kde teoretickou část doplňujeme praktickými ukázkami. V případě, že by vám předdefinovaná témata školení SERVIND nevyhovovala, rádi pro Vás připraví školení na míru vašim požadavkům.

Jsme patřičně hrdi na to, že máme možnost nabídnout našim zákazníkům komplexní přenos know-how celého procesu oprav po nehodách.

Rádi Vás u nás přivítáme a pomůžeme vám zdokonalit své znalosti a zkušenosti.

Pro více informací navštivte podstránku SERVIND: ŠKOLENÍ PRO LAKÝRNÍKY

Tréninková brožura

Harmonogram školení na rok 2018

 

Datum zveřejnění

9.4.2018

Zdroj informací

SERVIND

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

AutoWeek

AutoTablet

Facebook

Výběr jazyka

Page generated in 0.3848 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál