Čistička vzduchu do auta zbaví interiér vozu smogu i pylu

Čistička vzduchu do auta zbaví interiér vozu smogu i pylu

Společnost Satomar, distributor vybraných produktů z oblasti komunikačních a informačních technologií, představuje na našem trhu zajímavý produkt pro alergiky a lidi pohybující se často v městském provozu – čističku vzduchu do auta Olansi K07A. Je určena pro použití v prostorech do 7 m3 a její koncept napájení a designu válce o průměru 7 cm o výšce 17 cm, který svými rozměry připomíná téměř přesně nápojovou plechovku o objemu 0,5 l, ji předurčuje pro použití v autě.

Mnoho lidí nedá dopustit na pylový filtr, který brání vniku nežádoucích nečistot do vozidla větracím systémem. Kvalitní a pravidelně měněný filtr chrání zdraví posádky vozu. Neexistuje však způsob, jak zamezit vniknutí nečistot do interiéru při otevření dveří nebo oken. V právě probíhajícím období roku se do automobilu dostane velké množství pylu již při jeho otevření a zvíření nánosu na dveřích a karoserii. Tyto nečistoty zůstávají po zavření auta uvnitř do doby, než je jeden z pasažérů vdechne. Čistička vzduchu do auta Olansi je účinná právě v těchto situacích.

Olansi K07A je vybavena účinnou kombinací HEPA filtru a ionizátoru vzduchu. HEPA filtr byl původně vyvinut v NASA. Jeho struktura zachytí ze vzduchu, který jím projde, částice až do velikosti 300 nanometrů (prach, pyl, cigaretový kouř či plísně) s 99,97% účinností. Díky těmto unikátním vlastnostem je využíván právě v interiérových čističkách vzduchu a kvalitních vysavačích. Vzduch z vozidla nasává do filtru zabudovaný ventilátor. Ionizátor funguje naopak jako aktivní ochrana. Uvolňuje do vzduchu látku anion (na jeden cm3 je uvolněno až 50 milionů anionů), která vzduch pročišťuje a váže na sebe prachové částice. Anion udržuje vzduch ve vozidle svěží, takže ionizátor představuje současně významný faktor snižující únavu řidiče.

Čistička vzduchu do auta Olansi K70A je na našem trhu dostupná na e-shopu Superveci.cz, Alza.cz, Prozdravi.cz a prostřednictvím dalších prodejců za koncovou doporučenou cenu 1 490 Kč včetně DPH. Náhradní HEPA filtr je k dostání za cenu 149 Kč.

Datum zveřejnění

21.5.2018

Zdroj informací

Satomar

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

AutoWeek

AutoTablet

Facebook

Výběr jazyka

Page generated in 0.3593 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál