Monroe

BMW na Ecce Homo 2018

BMW na Ecce Homo 2018

BMW je prostřednictvím svého Autorizovaného Dealera CarTec Olomouc tradičním partnerem každoročního Mistrovství Evropy v závodech automobilů do vrchu Ecce Homo ve Šternberku. Ani letošní, v pořadí již 38. ročník, který se koná od 1. do 3. června 2018, nebude výjimkou. V rámci předváděcích jízd před samotnými závody se na trati slavného závodu představí i čtveřice zajímavých automobilů BMW. K vidění bude například zářivě zelené BMW M4 Coupé se speciálním výfukem z programu příslušenství M Performance, které doplní jeho sériový sourozenec. Zaujme ale také BMW 440i xDrive Gran Coupé, stejně jako BMW 440i Coupé, které jsou taktéž vybaveny doplňky M Performance. Pozornosti jistě neunikne ani nová generace BMW M5 s pohonem všech kol M xDrive.

V rámci 38. ročníku Ecce Homo se kromě podniku Mistrovství světa v závodech automobilů do vrchu koná také FIA Championship v závodech historických automobilů do vrchu a Mistrovství zóny střední Evropy. Součástí závodů je také Mistrovství ČR v závodech do vrchu, a to jak současných závodních vozů, tak historických automobilů. Závod ve Šternberku je taktéž součástí Mistrovství Rakouska v závodech do vrchu. Zahájení závodu je plánováno na pátek 1. 6. v 18 hodin na náměstí ve Šternberku, v sobotu se pojedou tréninky a v neděli od 8:30 závody. Vyhlášení vítězů proběhne v neděli 3. 6. v 18 hodin na Horním náměstí ve Šternberku.

Datum zveřejnění

1.6.2018

Zdroj informací

BMW Group

Fotogalerie

Autoservis pro předplatitele

Autoservis - 5-6/2018

Provozní kapaliny

DOSTUPNÝ ZDARMA - Nový magazín Autoservis 5-6/2018. V novém čísle Autoservisu se věnujeme provozním kapalinám, jak je to se stáčením tachometrů a...

Autoservis - 3-4/2018

Autolakýrnický kaleidoskop

DOSTUPNÝ ZDARMA - Nový magazín Autoservis 3-4/2018. Vyplatí se investovat jak do nových technologií, tak do vzdělávání zaměstnanců.

Autoservis - 1-2/2018

Pohonné jednotky

DOSTUPNÝ ZDARMA - Nový magazín Autoservis 1-2/2018. Ať už se to komu líbí nebo ne, základní pohonnou jednotkou pro silniční dopravu jsou a ještě...

TRANSPORT EXPO

Facebook

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.609 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál