Monroe

Pozici šéfa Service and Delivery ve společnosti Arval CZ přebírá Vilém Mandlík

Pozici šéfa Service and Delivery ve společnosti Arval CZ přebírá Vilém Mandlík

Z pozice ředitele Operations odchází po osmi letech Aleš Polák, který bude nadále řídit Regionální centrum sídlící v Bratislavě. Ve funkci ho po sedmi letech zkušeností v Arvalu nahradí Vilém Mandlík jako nový Service and Delivery Director. Zaměří se na implementaci mezinárodních projektů v rámci českého trhu.

Od 1. 6. 2018 došlo k významné změně v nejvyšším managementu společnosti Arval CZ, předního poskytovatele operativního leasingu. Z pozice ředitele Operations odchází po osmi letech Aleš Polák, aby v rámci mezinárodního týmu Arvalu řídil Regionální centrum sídlící v Bratislavě. Na jeho místo, nově s názvem Service and Delivery Director, se po sedmi letech zkušeností v Arvalu přesouvá Vilém Mandlík. Ten dosud působil v pozicích Remarketing Manager a posléze Project Manager. „Mojí prioritou bude dále rozvíjet oblast Operations spolu s implementací mezinárodních projektů na českém trhu,“ upřesňuje Vilém Mandlík.

Arval slaví v letošním roce 15leté výročí působnosti na českém trhu. Za celou dobu firma neustále roste, díky čemuž současně dosáhla významného milníku 20 tisíc vozidel pronajímaných formou operativního leasingu. To z ní dělá dvojku tuzemského trhu. Pravidelně přichází s množstvím nových digitálních produktů a vylepšených služeb. Soustředí se též na rozvoj energetického mixu šetrnějšího k životnímu prostředí. Firma se v posledních letech více zaměřuje také na segment zahrnující menší firmy a živnostníky.

Datum zveřejnění

13.6.2018

Zdroj informací

ARVAL CZ

Fotogalerie

Autoservis pro předplatitele

Autoservis - 5-6/2018

Provozní kapaliny

DOSTUPNÝ ZDARMA - Nový magazín Autoservis 5-6/2018. V novém čísle Autoservisu se věnujeme provozním kapalinám, jak je to se stáčením tachometrů a...

Autoservis - 3-4/2018

Autolakýrnický kaleidoskop

DOSTUPNÝ ZDARMA - Nový magazín Autoservis 3-4/2018. Vyplatí se investovat jak do nových technologií, tak do vzdělávání zaměstnanců.

Autoservis - 1-2/2018

Pohonné jednotky

DOSTUPNÝ ZDARMA - Nový magazín Autoservis 1-2/2018. Ať už se to komu líbí nebo ne, základní pohonnou jednotkou pro silniční dopravu jsou a ještě...

TRANSPORT EXPO

Facebook

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.7841 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál