Program údržby a péče o automatické převodovky MotulEVO

Program údržby a péče o automatické převodovky MotulEVO

Společnost Motul jako specialista na oleje a maziva představuje inovativní program - MotulEVO. Jde o komplex produktů a nástrojů, jako jsou online databáze a speciální školení pro mechaniky, který všem zainteresovaným stranám umožňuje zajistit péči a údržbu automatických převodovek pro jejich snadný chod a delší životnost.

Společnost Motul je světová francouzská společnost specializovaná na vývoj, výrobu a distribuci vysoce výkonných motorových olejů pro motocykly, automobily a další vozidla a taktéž průmyslových maziv v rámci programu MotulTech.
Společnost Motul je už více jak 165 let jednoznačně respektovaná pro kvalitu svých výrobků, vysokou míru inovací a angažovanost v motoristickém sportu. Je známá a uznávaná jako specialista na syntetické oleje. Motul už v roce 1971 jako první výrobce olejů na světě představil 100% syntetický motorový olej pro automobily, olej 300V s využitím esterové technologie a poznatků z leteckého průmyslu.

Program MotulEVO - profesionální přístup

Automatické převodovky jsou komplexní mechanické, hydraulické a elektrické systémy. Vyžadují takové oleje, které splňují řadu funkcí a poskytují správnou úroveň tření. Musejí zabezpečit ochranu mechanických komponent, adekvátní úroveň tření, rychlou a přesnou odezvu hydraulického systému a kompatibilitu elektrických a elektronických systémů.

Rozsah pracovních teplot oleje je -30 až + 150° C. Vyšší teploty a kontakt s kyslíkem jsou faktory, které urychlují stárnutí oleje. Vlivem degradace oleje dochází ke změně viskozity, možné tvorbě usazenin v mazacím systému a řídícím zařízení a stejně tak i poklesu mazacích vlastností. Výsledkem je poškození komponent a následky mohou být od méně nebezpečných a po trvalá poškození...

Víc se dočtete v posledním vydání magazínu Autoservis ZDE.

Datum zveřejnění

29.11.2018

Zdroj informací

Motul

Fotogalerie

Výběr jazyka

Nová dimenze regenerace

Váš dodavatel autodílů

Vyšel nový Autoservis

Autoservis 5-6/2019
Vyšlo nové číslo
magazínu Autoservis

Filtry pevných částic

Autoservis pro předplatitele

Autoservis - 5-6/2019

Filtry pevných částic

Nový magazín Autoservis - 5-6/2019. Nové číslo magazínu Autoservis nabízí pohled do blízké budoucnosti - jak bychom mohli vyrábět paliva, jak...

Autoservis - 3-4/2019

Moderní lakovací metody

Nový magazín Autoservis - 3-4/2019. Krásu auta podtrhují perfektní lak a elegantní kola - seznamte se s nejnovějšími trendy v těchto oblastech.

Autoservis - 1-2/2019

Budoucnost mobility - Jak se plánované změny projeví v autoservisech

Nový magazín Autoservis - 1-2/2019. O mobilitě budoucnosti mluví kdekdo, ale jen málokdo skutečně ví co to znamená, co z toho plyne z hlediska...

Facebook

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.4165 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál