Miroslav Konvalina končí v AutoSAP a míří do New Yorku

Miroslav Konvalina končí v AutoSAP a míří do New Yorku

Miroslav Konvalina, který dva a půl roku vedl PR a komunikaci ve Sdružení automobilového průmyslu, koncem ledna zakončí své působení v AutoSAP.

Když si ho v červenci 2016 do sdružení přivedl jeho tehdejší prezident Martin Jahn, dal mu za úkol zmodernizovat vnější a vnitřní komunikaci jednoho z největších a nejvlivnějších profesních sdružení v Česku. „Povedlo se to, založili jsme nový časopis Český autoprůmysl, změnili obsah i vizuální styl newsletterů, valných hromad i odborných konferencí, prosadili se AutoSAP v online prostoru a připravili nové webové stránky.“ Miroslav Konvalina zvítězil loni na podzim ve výběrovém řízení na ředitele Českého centra v New Yorku: „Práce v automobilovém průmyslu mě naučila moderním postupům při přípravě eventů, v mediálním prostoru i na sociálních sítích, které se mi budou nyní velmi hodit.“ Konvalina nebude v Americe poprvé, kromě studií tam byl také zpravodajem Českého rozhlasu ve Washingtonu a byl také ředitelem Amerického centra, Velvyslanectví USA v Praze.

Datum zveřejnění

28.1.2019

Zdroj informací

AutoSAP

Výběr jazyka

Nová dimenze regenerace

Váš dodavatel autodílů

Vyšel nový Autoservis

Autoservis 5-6/2019
Vyšlo nové číslo
magazínu Autoservis

Filtry pevných částic

Autoservis pro předplatitele

Autoservis - 5-6/2019

Filtry pevných částic

Nový magazín Autoservis - 5-6/2019. Nové číslo magazínu Autoservis nabízí pohled do blízké budoucnosti - jak bychom mohli vyrábět paliva, jak...

Autoservis - 3-4/2019

Moderní lakovací metody

Nový magazín Autoservis - 3-4/2019. Krásu auta podtrhují perfektní lak a elegantní kola - seznamte se s nejnovějšími trendy v těchto oblastech.

Autoservis - 1-2/2019

Budoucnost mobility - Jak se plánované změny projeví v autoservisech

Nový magazín Autoservis - 1-2/2019. O mobilitě budoucnosti mluví kdekdo, ale jen málokdo skutečně ví co to znamená, co z toho plyne z hlediska...

Facebook

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.6351 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál