Nová aplikace od LIQUI MOLY

Nová aplikace od LIQUI MOLY

Německá společnost LIQUI MOLY, specialista na oleje a aditiva, kompletně přepracovala svou aplikaci. Ta dokáže říct, který motorový olej je ten správný pro konkrétní vozidlo. Aplikace LIQUI MOLY je k dispozici zdarma pro operační systémy iOS a Android.

Jádrem nové aplikace je průvodce výběrem olejů. Po zadání značky, modelu a motoru průvodce ukáže, který olej je ten správný. V dnešní době je totiž olej vysoce specializovaným, kapalným náhradním dílem, který musí přesně odpovídat příslušnému motoru. Doplnit špatný olej je jako instalovat nesprávný náhradní díl. Nesprávný olej může zapříčinit vážné poškození motoru. Aplikace zároveň ihned podá informaci, jaké další provozní kapaliny vozidlo potřebuje, například převodový olej, olej pro posilovač řízení či brzdovou kapalinu a nemrznoucí směs.

Počet specifikací oleje je v současné době tak rozsáhlý, že přehled už mají jen odborníci. „Proto je aplikace praktickým pomocníkem pro každého řidiče, který bezradně stojí před dlouhým regálem plným různých olejů nebo který v e-shopu roluje už bolavými prsty po obrazovce,“ říká Harry Hartkorn, vedoucí aplikační technologie v LIQUI MOLY. „Pomáhá i profesionálům při nejasnostech, jak co se týče použití, tak při prodeji řidičům.“

Aplikace také ukáže, kde všude jsou produkty LIQUI MOLY k dostání, podá základní informace o olejích a aditivech a také o novinkách v LIQUI MOLY. Je to zcela nový vývoj. Ve srovnání s předchozími verzemi je praktičtější a ovládá se intuitivněji. Zdarma je k dispozici v němčině, angličtině, francouzštině, španělštině, nizozemštině, norštině, finštině, švédštině, portugalštině, ruštině a italštině v obchodech Apple App Store a na Google Play.

Datum zveřejnění

15.2.2019

Zdroj informací

LIQUI MOLY GmbH

Fotogalerie

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

AutoWeek

AutoTablet

Facebook

Výběr jazyka

Page generated in 0.355 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál