Nová generace samolepících závaží v Česku

Nová generace samolepících závaží v Česku

Tradiční český výrobce a prodejce vybavení pro pneuservis a autoservis, FERDUS, s.r.o. uvádí na domácí i globální trh novou generaci samolepících závaží pro litá kola.

 

 

Co je hlavní předností? Čisté disky.

Známe to každé jaro, každý podzim. Před novým převážením strhneme dříve nalepená závaží a na disku se šklebí stará lepící vrstva, které se téměř nelze zbavit. S tím je konec. Samolepící novinka odstraní z povrchu veškeré lepidlo a spokojený zákazník má kolo perfektně čisté. Už žádné experimenty s acetonem, nebo benzínem.

Jak je toho dosaženo? Chytrou fólií.

Spodní vrstvu sendvičového uspořádání pásky nově tvoří chytrá fólie se zvýšenou odolností. Spolehlivě váže veškerý materiál nad sebou a zároveň zachovává stálou přilnavost samotného závaží.

Provedení a dostupnost

Nová samolepící závaží budou nabízena celkem ve čtyřech 60gramových provedeních. Dvě varianty pozinkované a dvě s šedým lakem. Každá pak buď jako pásek dvanácti 5gramových dílků, nebo v kombinaci čtyř 10gramových a čtyř 5gramových. Skladová dostupnost je zajištěna na obě hlavní sezóny letošního roku a jednotkové ceny začínají na rovné pětikoruně za verze v pozinku.

Datum zveřejnění

4.3.2019

Zdroj informací

Ferdus, s. r. o.

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

AutoWeek

AutoTablet

Facebook

Výběr jazyka

Page generated in 0.4272 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál