Nová generace samolepících závaží v Česku

Nová generace samolepících závaží v Česku

Tradiční český výrobce a prodejce vybavení pro pneuservis a autoservis, FERDUS, s.r.o. uvádí na domácí i globální trh novou generaci samolepících závaží pro litá kola.

 

 

Co je hlavní předností? Čisté disky.

Známe to každé jaro, každý podzim. Před novým převážením strhneme dříve nalepená závaží a na disku se šklebí stará lepící vrstva, které se téměř nelze zbavit. S tím je konec. Samolepící novinka odstraní z povrchu veškeré lepidlo a spokojený zákazník má kolo perfektně čisté. Už žádné experimenty s acetonem, nebo benzínem.

Jak je toho dosaženo? Chytrou fólií.

Spodní vrstvu sendvičového uspořádání pásky nově tvoří chytrá fólie se zvýšenou odolností. Spolehlivě váže veškerý materiál nad sebou a zároveň zachovává stálou přilnavost samotného závaží.

Provedení a dostupnost

Nová samolepící závaží budou nabízena celkem ve čtyřech 60gramových provedeních. Dvě varianty pozinkované a dvě s šedým lakem. Každá pak buď jako pásek dvanácti 5gramových dílků, nebo v kombinaci čtyř 10gramových a čtyř 5gramových. Skladová dostupnost je zajištěna na obě hlavní sezóny letošního roku a jednotkové ceny začínají na rovné pětikoruně za verze v pozinku.

Datum zveřejnění

4.3.2019

Zdroj informací

Ferdus, s. r. o.

Výběr jazyka

Nová dimenze regenerace

Váš dodavatel autodílů

Vyšel nový Autoservis

Autoservis 5-6/2019
Vyšlo nové číslo
magazínu Autoservis

Filtry pevných částic

Autoservis pro předplatitele

Autoservis - 5-6/2019

Filtry pevných částic

Nový magazín Autoservis - 5-6/2019. Nové číslo magazínu Autoservis nabízí pohled do blízké budoucnosti - jak bychom mohli vyrábět paliva, jak...

Autoservis - 3-4/2019

Moderní lakovací metody

Nový magazín Autoservis - 3-4/2019. Krásu auta podtrhují perfektní lak a elegantní kola - seznamte se s nejnovějšími trendy v těchto oblastech.

Autoservis - 1-2/2019

Budoucnost mobility - Jak se plánované změny projeví v autoservisech

Nový magazín Autoservis - 1-2/2019. O mobilitě budoucnosti mluví kdekdo, ale jen málokdo skutečně ví co to znamená, co z toho plyne z hlediska...

Facebook

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.4981 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál