Podnikatelé ocenili operativní leasing od Volkswagen Financial Services v soutěži Zlatá Koruna

Podnikatelé ocenili operativní leasing od Volkswagen Financial Services v soutěži Zlatá Koruna

Návrat na stupně vítězů v letošním 17. ročníku soutěže Zlatá koruna slaví Volkswagen Financial Services, která se svým operativním leasingem pro retail a podnikatele ŠKODA Bez starostí získala bronzovou příčku v kategorii Leasing pro podnikatele. Ocenění jménem celé společnosti na slavnostním galavečeru převzal jednatel společnosti Vratislav Strašil.

„Za volant by se mělo vždy usedat s čistou hlavou a pokud možno bez starostí. Pokud k tomu mohl náš leasing přispět, je to pro nás to největší možné ocenění. Toho skutečného ocenění od odborníků z Finanční akademie si velmi vážíme. Je to pro nás potvrzení kvality našich nabízených produktů a zároveň to dokazuje, že náš produkt přináší podnikatelům skutečnou přidanou hodnotu – úsporu peněz, času a starostí a jistotu budoucích nákladů spojených s mobilitou,“ říká k ocenění Vratislav Strašil, jednatel společnosti Volkswagen Financial Services.

Operativní leasing ŠKODA Bez starostí zvládne přesně to, co už stojí v jeho názvu. Jedinou starostí zákazníka je zvolit konfiguraci vozu, roční nájezd a délku pronájmu – o vše ostatní se postará Volkswagen Financial Services. V ceně fixní měsíční splátky jsou zahrnuty veškeré poplatky, servis vozu vč. uskladnění sezónních kol a havarijního pojištění včetně všech skel. V případě poruchy nebo odcizení vozidla je řidičům k dispozici náhradní vůz.

„S nabídkou programu ŠKODA Bez starostí se značka ŠKODA stala průkopníkem na poli operativního leasingu vozů pro tuzemské privátní zákazníky a podnikatele,“ říká Miroslav Bláha, vedoucí prodeje ŠKODA AUTO Česká republika. „Od jeho spuštění v polovině roku 2014, a následné výrazné inovaci v průběhu roku 2017, se tento program těší stále většímu zájmu zákazníků, ročně uzavíráme ve spolupráci s naší finanční společností ŠKODA Financial Services více než 3 000 smluv. Na sklonku loňského roku, jsme jako první značka na domácím trhu, propojili tuto platformu s možností objednání vozu online prostřednictvím www.skoda-online.cz. Program operativního leasingu ŠKODA Bez starostí je tak možné sjednat z pohodlí domova. Výběr a objednání vozu, uzavření smlouvy i platba online jsou přehledné, pohodlné a rychlé. Nové vozy jsou připraveny k předání u participujících autorizovaných prodejců v dodací lhůtě již od 14 dní. Kombinace tohoto produktu a prodejního a online prodejního kanálu umožňuje oslovit specifickou cílovou skupinu, která již netouží auto vlastnit, ale požaduje dostupnou mobilitu,“ doplňuje Miroslav Bláha.

„Chceme, aby se naši zákazníci mohli plně soustředit na své podnikání a vše, co souvisí s provozem vozu nechali na nás. Našim cílem je zajistit jim plnou mobilitu. Proto i produkt ŠKODA bez starostí neustále inovujeme a klient si dnes může vybrat auto přesně podle svých potřeb. Nyní dokonce i on-line z pohodlí domova,“ dodává Vratislav Strašil.

Soutěž Zlatá Koruna už 17 let oceňuje ty nejlepší finanční produkty na českém trhu. Odborná porota, složená ze zástupců finančních společností, akademické sféry, podnikatelů a dalších, hodnotí produkty z hlediska jeho ekonomické kvality a bezpečnosti. Do soutěže se pravidelně zapojují prakticky všechny významné banky, pojišťovny nebo nebankovní společnosti.

Datum zveřejnění

9.6.2019

Zdroj informací

Volkswagen Financial Services

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Autoservis & mobilita

ClassicExpo

Facebook

Výběr jazyka

Page generated in 0.4207 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál