Další vydařené EXPO

Další vydařené EXPO

Stovky mechaniků a majitelů autoservisů z celé České republiky se první červnový den sjely na výstaviště v pražských Letňanech, kde sesterské společnosti APM Automotive a Stahlgruber CZ uspořádaly už druhý společný veletrh dodavatelů autodílů a servisního vybavení s názvem EXPO 2019.

EXPO 2019 bylo pojato jako rodinný veletrh, kde si každý návštěvník přišel na své. Pro zákazníky byly připraveny zajímavé prodejní akce a veletržní nabídky či řada zajímavých workshopů přímo na stáncích dodavatelů. Zajímavým oživením akce byly i krátké reportážní vstupy z jednotlivých stánků promítané na velkoplošné obrazovce v hale s bohatým cateringerm. Výstavu ukončilo losování tomboly o dvě desítky atraktivních cen nejen pro vybavení dílny.

V rámci doprovodného programu bylo u příležitosti mezinárodního dne dětí pro děti připraveno velké množství zábavy v podobě virtuální reality, skákacích hradů, motokár, lezecké stěny, autodráh a mnoho dalšího. Dámy pak mohly odpočívat v relax zóně s thajskými masážemi, vlasovým stylingem a kosmetikou.

Druhý ročník se těšil velkému zájmu s velkým počtem vystavovatelů i zákazníků a přinesl samé pozitivní zpětné vazby od všech zúčastněných. Pochválen byl nejenom program celého EXPA, ale i jeho samotná organizace, čehož si nesmírně vážíme a již nyní se těšíme na další podobné budoucí akce.

Akce, která na českém aftermarketovém trhu nemá obdoby, se opět vydařila…

Datum zveřejnění

10.6.2019

Zdroj informací

APM Automotive

Fotogalerie

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

AutoWeek

AutoTablet

Facebook

Výběr jazyka

Page generated in 0.3669 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál